Liga Europejska, mecze o 17:00 i 19:00!

W piątej kolejce Ligi Europejskiej rozstrzygnie się bardzo wiele, właściwie to wszystko. Jakie więc ciekawe mecze czekają nas w tych rozgrywkach o godzinie 17:00 i  19:00, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Jeśli Krasnodar chce mieć spokojną sytuację w swojej grupie Ligi Europy, musi zdobyć tu jakieś punkty w starciu z Borussią. Nie będzie to jednak łatwe zadanie. Niemcy to według bukmacherów- główni pretendenci do zwycięstwa w całych obecnych rozgrywkach Europa League. Drużyna Łukasza Piszcza jest jeszcze bez porażki, i z  dziesięcioma punktami na koncie, zapewniła sobie już awans do kolejnej fazy. Czy właśnie ten fakt sprawi, że podejdą oni do starcia z dalekim zimnym i nieprzyjemnym Krasnodarem nieco ulgowo, i przez to dla Rosjan stworzy się spora szansa na zwycięstwo? Pytanie numer 2, brzmi: Czy Krasnodar będzie potrafił tę szansę wykorzystać? Początek tego meczu o godzinie 17:00.

zwycięstwo Krasnoradu: 4,00______remis: 3,90______zwycięstwo Borussi Dortmund: 1,75

Teraz już spotkania rozgrywane o godzinie 19:00. Pierwszym z nich jest pojedynek Lazio Rzym z Dnipro Dniepropietrowsk. Faza pucharowa Ligi Europejskiej 2015/16 bez udziału finalisty poprzedniej edycji tych rozgrywek? To bardzo realny scenariusz. W poprzednich czterech meczach Dnipro zdobyło tyleż samo punktów. Szczególnie bezlitośnie wypunktowało ich francuskie St.Etienne, które zdołało pokonać ich dwa razy, i tym samym Ukraińcy tracą już do nich trzy punkty. Czy w  wyjazdowym spotkaniu z mocnym Lazio, goście zdołają zwyciężyć, i powrócić tym samym do walki o awans?

zwycięstwo Lazio Rzym: 1,75____remis: 3,60____zwycięstwo Dnipro Dniepropietrowsk: 4,45

W spotkaniu Bazylei z Fiorentiną przyjdzie nam kibicować zespołowi gospodarzy. Lech traci dwa punkty go Fiołków, więc aby coś jeszcze mogło z tego być, konieczne jest tutaj zwycięstwo FC Basel. Jeśli jednak drużyna Kuby Błaszczykowskiego zdoła wygrać lub chociaż zremisować, to zostanie im pojedynek z przeciętnym Belenenses, a więc sprawy awansu będą mieć tylko i wyłącznie we własnych rękach. Obydwie drużyny są naprawdę mocne, i według ekspertów bukmacherskich, nie ma w tym starciu wyraźnego faworyta do zwycięstwa. A według naszych typerów? Jakie zdarzenia z tego meczu umieścicie na swoim kuponie bukmacherskim?

zwycięstwo FC Basel: 2,60___________remis: 3,20___________zwycięstwo Fiorentiny: 2,60

Ciekawie zapowiada się też rywalizacja niemiecko-hiszpańska, a więc pojedynek Augsburga z Athletic Bilbao. Gospodarze są na dnie Bundesligi, ale w Lidze Europy idzie im całkiem dobrze, a nie zapominajmy, że to debiutant, jeśli chodzi o rywalizację w Europie. Jeśli udało by się wygrać z Athletickiem, zrównali by się nimi punktami. Jednak to Baskowie są znacznie bardziej doświadczoną ekipą od swych rywali, a przede wszystkim, w odróżnieniu do niemal wszystkich drużyn z Hiszpanii, grę w Lidze Europejskiej traktują naprawdę serio. Co więc wyniknie z rywalizacji Augsburga z Athletic Bilbao?

zwycięstwo Augsburga: 2,70________remis: 3,20________zwycięstwo Athletic Bilbao: 2,45

To oczywiście nie wszystkie interesujące spotkania Ligi Europejskiej. Wszystkie z nich można typować w serwisie bukmacherskim Totolotek S.A. już teraz! Kliknij, i przekonaj się o tym sam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *