Kwalifikacje Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej!

Najbliższej nocy w Ameryce Południowej tylko hitowo! Czekają nas dwa naprawdę ciekawe i mamy nadzieję- emocjonujące spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Świata.

I tak, jako pierwsze zagrają ze sobą reprezentacje Chile i Kolumbii. La Roja to triumfatorzy ostatniej edycji Copa America. W obecnych eliminacjach Mistrzostw Świata też idzie im całkiem nieźle. To dopiero ich początek, jednak sześć punktów na starcie, to naprawdę dobry prognostyk przed następnymi meczami. Kolumbia natomiast po dwóch kolejkach ma jedno zwycięstwo i jedną porażkę. W starciu z naprawdę mocnym Chile, na pewno nie będzie faworytem do wygranej. Jednak w szeregach Kolumbii też występuje kilku znakomitych grajków, z Jamasem Rodriquezem na czele. Czy jeden z liderów Realu Madryt będzie potrafił poprowadzić swoją reprezentację do zwycięstwa z La Roja? Na pewno będzie ciekawie i interesująco! Spotkanie pomiędzy Chile i Kolumbią rozpocznie się o godzinie 00:30.

zwycięstwo Chile: 1,80_____________remis: 3,50_____________zwycięstwo Kolumbii: 4,20

Absolutnym hitem jest jednak spotkanie: Argentyna – Brazylia. Jego początek zaplanowano na godzinę 01:00. Tego pojedynku nie trzeba chyba szerzej opisywać. Albicelestes mają wszakże jeden problem. W ich szeregach nie wystąpi kontuzjowany w Leo Messi. Okazało się, że w Barcelonie istnieje życie bez Messiego, i ma się ono całkiem nieźle. Czy życie będzie istniało też w reprezentacji Argentyny? Według serwisów bukmacherskich gospodarze są nieznacznym faworytem do zwycięstwa w tym meczu, ale byli nim również w starciach z Ekwadorem i Paragwajem, a tymczasem zdobyli w starciach z tymi rywalami zaledwie jeden punkt. Czy z Brazylią pójdzie im lepiej, i w końcu w tych eliminacjach Argentyńczycy okażą się zwycięscy? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Argentyny: 2,55___________remis: 3,10___________zwycięstwo Brazylii: 3,10

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania eliminacji Mistrzostw Świata w strefie Ameryki Południowej. Nasza oferta atrakcyjna oferta kursowa na wspomniane mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *