Grany piątek w Totolotku!

W piątek wracają także spotkania ligowe w najsilniejszych ligach europejskich. Sprawdź ofertę Totolotka na dzisiejsze spotkania. Grają wicemistrzowie Niemiec czy Francji, a wiec nie powinno być nudno!

Piłkarski piątek rozpoczynamy więc pojedynkiem Nice z Lyonem. Będzie on transmitowany w Eleven. Lyon zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli, ale po raz kolejny będzie musiał zmierzyć się z wirusem FIFA. I nie chodzi tu nawet o kontuzje, tylko o to, że wielu piłkarzy tego klubu wyjechało na mecze reprezentacji, i wrócili po prostu zmęczeni. Nie wiadomo, czy w tak krótkim czasie zdołają oni powrócić do pełnej sprawności. Goście są faworytem, ale wobec faktu opisanego powyżej, nie wydaje się to już aż takie bardzo oczywiste. Czy to może być szansa dla słabszej piłkarsko, ale bardzo rezolutnej Nicei? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Początek rywalizacji Nice z Lyonem zaplanowano na godzinę 20:30.

zwycięstwo Nice: 3,25_______________remis: 3,30_______________zwycięstwo Lyonu: 2,15

Ciekawie będzie również w niemieckiej Bundeslidze,  gdzie Borussia Dortmund, która znajduje się w bardzo dobre formie, i w tym sezonie włączyła się w walkę o czołowe miejsce w tabeli, zmierzy się z Hamburgerem. Goście są zdecydowanym faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym pojedynku. Nic dziwnego, gdyż Borussia prezentuje teraz naprawdę bardzo dobry futbol. Thomas Tuchel potrafił ją wskrzesić na nowo, i teraz to druga obok Bayernu- siła niemieckiej Bundesligi. Czy Marco Reus i spółka udowodnią tę tezę w meczu z Hamburgiem? Na chwilę obecną ciężko znaleźć chociaż jeden argument, który przemawia za tym, że to jednak gospodarze zdołają dziś pokonać rywala. Spotkanie Hamburga SV z Borussią Dortmund to będzie transmitowaney w Eurosporcie 2. Jego początek również o godzinie 20:30.

zwycięstwo Hamburga SV: 7,75______remis:5,00______zwycięstwo Borussi Dortmund: 1,35

Typujemy piątkowe mecze piłkarskie razem z Totolotkiem. Nasza pełna oferta na wszystkie spotkania rozgrywane w ten dzień jest już do Państwa dyspozycji. Czeka już ona na Was tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *