Grany piątek w piłkarskich zakładach bukmacherskich

Piątkowe spotkania piłkarskie na starym Kontynencie są doskonałym wstępem do piłkarskiego weekendu. Jak mają się więc wszystkie te pojedynki w najsilniejszych ligach europy, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Każde z trzech piątkowych spotkań rozpocznie się o godzinie 20:30. Rozpoczynamy więc starciem w niemieckiej Bundeslidze: Hannover 96 – Herta Berlin. Będzie ono transmitowane w Eurosporcie 2. Gościom tego meczu wiedzie się ostatnio zupełnie nieźle. Herta przegrała co prawda dwa ze swoich ostatnich trzech ligowych spotkań, jednak w dalszym ciągu zajmuje wysokie, bo szóste miejsce, z szansami na więcej. Natomiast ekipa Hannoveru znajduje się raczej pod formą. Nasz Artur Sobiech zaczął co prawda grać coraz więcej, niedawno strzelił nawet dwie bramki Borussi Dortmund, jednak nie przekłada się to specjalnie na dorobek punktowy drużyny gospodarzy. Czy więc Sobiech trafi znów do siatki, a Hannover okaże się w końcu zwycięski, czy odbije się trochę od niemal samego dna tabeli Bundesligi?

zwycięstwo Hannoveru 96: 2,60________remis: 3,15________zwycięstwo Herty Berlin: 2,65

Teraz już hiszpańska Primiera Division, i mecz Las Palmas z Realem Sociedad. Pojedynek ten będzie można zobaczyć w Eleven. Zespoły te odniosły dotychczas zaledwie trzy ligowe zwycięstwa, w dwudziestu dotychczasowych meczach, jakie przyszło im rozegrać w ekstraklasie Hiszpanii. Spowodowało to, że Las Palmas zajmuje obecnie miejsce w strefie spadkowej, a Real Sociead ledwo wypływa ponad nią. Ten mecz jest więc dla obu z nich szansą, która powoli przynajmniej na chwilowe wzięcie oddechu, i chociaż minimalną poprawę swojego miejsca zajmowanego w Primiera Divsion. Czy któraś z drużyn skorzysta z tej okazji? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Las Palmas: 2,60________remis: 3,05________zwycięstwo Realu Sociedad: 2,70

Na koniec francuska Ligue 1, w której to zagrają ze sobą Angers i Rennes. Okazuje się, że dobre występy w reprezentacji to nie wszystko. Nie gwarantują inne abonamentu na grę w wyjściowej jedenastce zespołu klubowego. Przekonuje się o tym brutalnie Kamil Grosicki, który ostatnio większość spotkań w Rennes zaczynał jako rezerwowy. Jak będzie w starciu z Angers? Czy popularny Grosik wystąpi od początku, a jego ostatnio dołujący zespół zdoła wywalczyć jakieś punkty największą rewelacją obecnego sezonu francuskiej Ligue 1? Na transmisję na żywo z wyjazdowego spotkania drużyny Kamila Grosickiego z Angers, zapraszamy Państwa do Eleven Sports.

zwycięstwo Angers: 2,80_____________remis: 2,85_____________zwycięstwo Rennes: 2,70

Zapraszamy do wspólnego typowania piątkowych spotkań piłkarskich wraz z Totolotkiem S.A.! Sprawdź naszą pełną ofertę kursową na ten dzień! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *