Grany piątek w ligach europejskich

Piłkarski piątek w Europie prezentuje się może odrobinę niemrawo z powodu niezbyt atrakcyjnych drużyn, które wtedy zagrają, ale gwarantujemy, że warto obstawiać każdy z każdych tych pojedynków. Kto więc z kim zmierzy się piątkowego wieczoru?

Każde z piątkowych spotkań rozpocznie się o godzinie 20:30. Pierwszym z nich jest mecz Levante z Realem Betis. Któremu z tych zespołów bliżej do opuszczenia szeregów Primiera Division? Tabela mówi, że Levante, ale jeśli gospodarzom  uda się pokonać Real Betis, ich pozycja możne ulec naprawdę znacznej poprawie. Drużyna przeciwników prezentuje się jednak teraz całkiem nieźle, i na pewno nie sprzeda tanio skóry, tym bardziej, że dobrym rezultatem uzyskanym w tym meczu, też może zapewnić sobie nieco spokoju na swoje dalsze mecze ligowe. Spotkanie Levante z Betisem będzie transmitowane w Eveven.

zwycięstwo Levente: 2,05___________remis: 3,20___________zwycięstwo Realu Betis: 3,65

Już w Eurosporcie 2, zapraszamy na transmisję spotkania: Darmstadt – Koln. Gospodarze nie są już rewelacją Bundesligi. Zespół spuścił mocno z tonu, i na chwilę obecną dryfuje ku strefie spadkowej. Bardzo pożądanym wynikiem było by więc z pewnością odniesienie zwycięstwa z Koln, które pozwoliło by złapać nieco więcej bezpieczeństwa a także dodać wiary we własne możliwości. Ale jak tego dokonać, skoro obecna forma jest naprawdę fatalna, a forma Kozłów z Koln faktycznie zwyżkuje i idzie w górę? Czy więc piątkowe starcie Darmstadt z Koln może się okazać dla gospodarzy meczem na przełamanie?

zwycięstwo Darmstadt: 2,80____________remis: 3,05____________zwycięstwo Koln: 2,50

Na koniec francuska Ligue 1, i starcie Lyonu z Montpellierem. Wicemistrzowie Francji nie mają ostatnio formy, szczęścia do terminarza, właściwie do niczego. Ich gra wygląda naprawdę kiepsko, a w dodatku nie mają zupełnie odpoczynku, gdyż we wtorek przyszło im rozgrywać starcie (przegrane) w Lidze Mistrzów, już za niespełna 72 godziny mierzą się z kolejnym rywalem, tym razem na ligowym polu w Ligue 1. Czy taki czas wystarczy na to, by odpowiednio się zregenerować, i osiągnąć dobry wynik z coraz lepiej poczynającą sobie drużyną Montpellieru? Przekonamy się o tym już niebawem. Spotkanie Lyonu z Montpellierem będzie transmitowane w Eleven Sports.

zwycięstwo Lyonu: 1,55___________remis: 3,90___________zwycięstwo Montpellieru: 5,75

Typujemy rozstrzygnięcia piątkowych spotkań piłkarskich wspólnie z Totolotkiem. Naszą kompletną ofertę bukmacherską na wszystkie mecze rozgrywane w ten dzień można znaleźć tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *