Eliminacje Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej z Totolotkiem!

Nie ulega wątpliwości, że Ameryka Południowa, to po Europie- druga najatrakcyjniejsza strefa piłkarska, jeśli chodzi o rozgrywanie spotkań eliminacyjnych do Mistrzostw Świata. Co czeka nas więc na wspomnianym kontynencie tym razem?

Na początek wiec spotkanie Boliwii z Wenezuelą. Obie reprezentacje fatalnie rozpoczęły eliminacje. Po dwóch kolejkach obie mają na swym koncie dwie porażki, a tylko Wenezueli udało się zdobyć jedną bramkę, która w konsekwencji i tak na niewiele się zdała. Jeśli na dobre nie chcą się wykluczyć z dalszej walki o wyjazd do Rosji, nie mogą sobie pozwolić na remis. Jedni lub drudzy po prostu muszą tu triumfować. Według ekspertów Totolotka bliżej jest do tego Boliwii, zagrają wszakże ten mecz u siebie. Nie przekreślalibyśmy jednak szans grających również z nożem na gardle Wenezuelczyków. A więc jakim rezultatem zakończy się to spotkanie? Boliwia rozpocznie swoją rywalizację z Wenezuelą o godzinie 21:00.

zwycięstwo Boliwii: 1,95___________remis: 3,25___________zwycięstwo Wenezueli: 3,90

W drugim dzisiejszym meczu Ekwador zmierzy się z Urugwajem. Tutaj już poziom gry powinien być nieco wyższy. W obu reprezentacjach można znaleźć co najmniej kilku zawodników światowej klasy, szczególnie w formacjach ofensywnych, więc na pewno będzie się działo. Ekwador jest faworytem, ale w ostatnich latach lepiej wiodło się przecież reprezentacji Urusów, więc wcale się nie zdziwimy, jeśli w tym spotkaniu zwyciężą jednak goście. A jak będzie? Na mecz: Ekwador – Urugwaj zapraszamy od godziny 22:00.

zwycięstwo Ekwadoru: 1,90__________remis: 3,15__________zwycięstwo Urugwaju: 4,15

Zapraszamy typerów do wspólnego obstawiania rezultatów spotkań eliminacji piłkarskich Mistrzostw Świata razem z Totolotkiem S.A.. Zobacz naszą ofertę na czwartkowe spotkania rozgrywane w Ameryce Południowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *