Derby Rzymu w Totolotku!

W niedzielę we włoskiej Serie A czeka nas wydarzenie bez precedensu. Właśnie tak możemy określić Derby Rzymu, czyli spotkanie AS Romy z Lazio Rzym. Co o tym pojedynku sądzą eksperci Totolotka, i jak prezentuje się on, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Spotkanie Romy z Lazio rozpocznie się o godzinie 15:00. Będzie ono transmitowane w Eleven. W poprzednim sezonie pojedynki dwóch klubów z Rzymu decydowały o tym, która z tych dwóch ekip zajmie drugie miejsce w Serie A. W obecnym Roma zajmuje trzecie miejsce w lidze, ze stratą tylko punktu do pierwszej Fiorentiny, którą zresztą w bezpośrednim pojedynku pokonała 2:1, i to na wyjeździe. Jeśli chodzi o Lazio, to nie jest już tak dobrze,  o czym najdobitniej świadczą dwie porażki w ostatnich trzech meczach. O ile przegraną z Milanem można jeszcze jakoś zrozumieć, o tyle zero punktów w starciu z Atalantą jest rzeczą trudną do wytłumaczenia. Czy derbowy pojedynek z Romą okaże się więc dla Lazio spotkaniem na przełamanie? Łatwo nie będzie, wszakże go Giallorossi są faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym meczu. Pamiętajmy jednak, że to mecz derbowy, a derby, szczególnie we Włoszech- mają to do siebie, że są bardzo nieprzewidywalne, i może się w nich zdarzyć dosłownie wszystko! Jednego wszakże możemy być pewni- na pewno nie będzie to spotkanie dla grzecznych dzieci! Ostre starcia, żółte, a niewykluczone nawet, że i czerwone kartki- gwarantowane! Po tym starciu Rzym będzie tonął w kolorze pomarańczowo-czerwonym, czy może w błękicie? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo AS Romy: 1,90__________remis: 3,50__________zwycięstwo Lazio Rzym: 3,65

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza swoich typerów do wspólnego obstawiania Derbów Rzymu. Nasza atrakcyjna oferta bukmacherska na ten mecz czeka już na Państwa tutaj! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *