Baraże do Euro 2016 w zakładach bukmacherskich!

Dziś dwa ostanie spotkania barażowe do Mistrzostw Europy 2016. Żadna z rywalizujących w nich reprezentacji nie straciła jeszcze szansy awansu, więc każdy z tych pojedynków prezentuje się naprawdę ciekawie!

Obydwa dzisiejsze pojedynki rozpoczną się więc o godzinie 20:45. Na początek więc spotkanie Danii ze Szwecją. W pierwszym meczu między tymi drużynami padł rezultat 2:1 dla dzisiejszych gospodarzy. Szwedzi jechali by do Kopenhagi o wiele spokojniejsi, gdyby nie bramka zdobyta przez Danię w ostatnim kwadransie gry. Spowodowała ona, że awans reprezentacji Trzech Koron na Euro 2016, choć nadal prawdopodobniejszy, nie jest już aż tak oczywisty. Tak naprawdę teraz Danii wystarcz zwycięstwo 1:0, i to ten kraj będzie się cieszył z gry we Francji. Zapowiada się więc naprawdę fascynujący pojedynek. Euro bez Zlatana, czy może bez Bentnera? Jakiego zdania są nasi typerzy, i jakie zdarzenia z tego spotkania umieścili na swym kuponie bukmacherskim? Pojedynek Danii ze Szwecją będzie transmitowany w Polsacie Sport.

zwycięstwo Danii: 2,10_____________remis: 3,20_____________zwycięstwo Szwecji: 3,50

Za to już w Polsacie Sport Extra, będzie można zobaczyć mecz: Słowenia – Ukraina. Szwedzi mogą zazdrościć naszym sąsiadom. Wszakże Ukraina nie dała sobie wbić bramki kontaktowej. Zwyciężyła pewnie 2:0, i to właśnie dzisiejsi goście są faworytem zarówno do zwycięstwa w rewanżu, jak i oczywiście do gry na Euro. Słoweńcy na pewno są odmiennego zdania, i zrobią wszystko, by odwrócić losy tej rywalizacji, jednak czy będą w stanie tego dokonać? Zwycięstwo jedną bramką nic im nie daje, a w przypadku, jeśli Ukraina zdobędzie bramkę, będą im potrzebne aż cztery trafiania. Jaki więc scenariusz zaistnieje w tym meczu, i która z walczących w nim reprezentacji będzie potrafiła rozstrzygnąć go na swoją korzyść?

zwycięstwo Słowenii: 2,80____________remis: 3,00____________zwycięstwo Ukrainy: 2,55

Zapraszamy do typowania baraży do Euro 2016 wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Przekonaj się o naszej atrakcyjnej ofercie kursowej na wspomniane spotkania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *