Zakłady bukmacherskie na kwalifikacje Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej

Grają nie tylko w eliminacjach Mistrzostw Europy 2016, ale także już Mistrzostw Świata 2016. Najciekawiej powinno być w Ameryce Południowej. W piątkowych meczach zmierzą się reprezentacje, które grali w finale ostatniego Copa America, a więc z całą pewnością powinno być ciekawie!

Reprezentacja Chile dokonała historycznej rzeczy, sięgając po raz pierwszy w tym roku po puchar za zwycięstwo w Copa America. Nic więc dziwnego, że La Roja jest faworytem według serwisów bukmacherskich, także Totolotka S.A.- do zwycięstwa z spotkaniu z Brazylią. Goście nie są złą reprezentacją, jednak obecnie w światowej piłce podziało się tak, że bardziej ceniona jest reprezentacja Chile. Czy więc gospodarze utrzymają rewelacyjną formę z wakacji i dadzą radę pokonać reprezentację Brazylii, i tym samym zainaugurują udanie eliminacje do Mistrzostw Świata? Canarinhos to ciągle mocarna drużyna z Hulkiem, czy rewelacyjnie poczynającym sobie w Bayernie Monachium- Douglasem Costą, więc powinno to być naprawdę emocjonujące widowisko. Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się o tym już niebawem! Początek spotkania: Chile – Brazylia, już o godzinie 1:30 w nocy.

zwycięstwo Chile: 2,35______________remis: 3,15______________zwycięstwo Brazylii: 3,00

Jeszcze później, bo o godzinie trzeciej rano- zapraszamy na mecz: Argentyna – Ekwador. Tu sprawa teoretycznie wydaje się prosta. Albicelestes są zdecydowanym faworytem do wygranej. Ekwador wydaje się jednym ze słabszych zespołów tych eliminacji w strefie Ameryki Połudnoiwej. Nie zapominajmy jednak, że Argentyna będzie zmuszona rozegrać to spotkanie bez Leo Messiego, który doznał urazu w jednym z meczów Barcelony, i z tego powodu musi pauzować jeszcze przez jakiś czas. Jak FC Barcelona radzi sobie teraz bez Messiego w składzie? Bardzo mocno tak sobie… Jak więc zatem bez swojego lidera poradzi sobie reprezentacja Argentyny w meczu ze skazywanym na porażkę Ekwadorem? W kadrze są inni świetni zawodnicy, tacy jak Angel Di Maria, czy Sergio Aguero. Czy wezmą oni ciężar gry na swoje barki i poprowadzą Argentynę do zwycięstwa?

zwycięstwo Argentyny: 1,40__________remis: 4,45__________zwycięstwo Ekwadoru: 7,75

Typujemy spotkania kwalifikacyjne do Rosyjskiego Mundialu w strefie południowoamerykańskiej wspólnie z Totolotkiem S.A.. Nasza pełna oferta kursowa na wspomniane mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *