Wtorkowe spotkania eliminacji Euro 2016 z Totolotkiem!

We wtorek czekają nas ostatnie już spotkania kwalifikacji piłkarskich Mistrzostw Europy 2016. Wtedy też poznamy całą stawkę drużyn, które zapewnią sobie miejsce na Euro bez konieczności rozgrywania spotkań barażowych, a przecież te jak wiadomo- zawsze są pewną loterią. Jakie więc ciekawe mecze czekają nas w ten dzień?

Wszystkie wtorkowe spotkania eliminacji rozpoczną się o godzinie 20:45. Pierwszym, jaki nas interesuje, jest pojedynek Holandii z Czechami. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Euro 2016 odbędzie się bez udziału reprezentacji Holandii. Oranje zajmują obecnie czwartą pozycję w swojej grupie eliminacyjnej. Jeśli nawet pokonają Czechów, to suma wszystkich punktów, jakie zdobyli- nie daje im nawet prawa do występu w barażach. Jeśli się tak stanie, a wszystko wskazuje na to, że tak, będzie to naprawdę ogromna porażka całego holenderskiego futbolu. Wszystko wskazuje jednak, że tak właśnie się stanie. Nie mniej to właśnie Holandia jest faworytem starcia z Czechami. Czy gospodarze pożegnają się godnie z eliminacjami do Euro, i będą potrafili odnieść zwycięstwo? Spotkanie Holandii z Czechami będzie transmitowane w Polsacie Sport.

zwycięstwo Holandii: 1,40___________remis: 4,40___________zwycięstwo Czechów: 7,25

Już na kanale- Polsat Sport Extra, będzie można zobaczyć drugie spotkanie tej grupy, a zagrają w nim Turcja i Islandia. Turcja nie ma jeszcze pewnego awansu do baraży. Brakuje jej jednak punktu, bo nawet w przypadku remisu z Islandią, i zwycięstwa wspomnianej już Holandii z Czechami- to właśnie Holendrzy odpadają. A to, że Turcja potrafi grać dobrze i skutecznie, chyba nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać. Reprezentacja Turcji ma jednak w tym spotkaniu jeden cel, a jest nim oczywiście zwycięstwo. Czy właśnie tak się stanie, i ambitni i bardzo waleczni Islandczycy będą musieli obejść się smakiem? Oni też chcą zwyciężyć, gdyż walczą o pierwsze miejsce w grupie, a to zawsze bardzo prestiżowa sprawa. Mamy więc nadzieję, że czeka nas tutaj naprawdę ciekawy i interesujący pojedynek. Która reprezentacja będzie potrafiła przechylić w nim szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

zwycięstwo Turcji: 1,50_____________remis: 3,80_____________zwycięstwo Islandii: 6,25

Ciekawie zapowiada się też starcie Włochów z Norwegią. Gospodarze mają już zapewniony udział na Euro 2016. Jeśli tylko zdoła co najmniej  zremisować dzisiaj w Norwegami, będzie to awans z pierwszego miejsca w grupie. Natomiast pozycja Norwegów jest ciągle nie do końca pewna. Reprezentacja ta ma co prawda dwa punkty przewagi nad Chorwatami, jednak oni grają dziś z Maltą, i raczej trudno się spodziewać, by mogli stracić w tym pojedynku jakieś punkty. Dlatego, jeśli Norwegia chce awansu na Euro bez nerwówki w barażach, musi to spotkanie wygrać, by utrzymać przewagę punktową nad Chorwacją. Tylko czy niepokonani w tych eliminacjach dumni Włosi pozwolą im ugrać cokolwiek na swojej ziemi? Mecz Włochów z Norwegią będzie można zobaczyć w Polsacie Sport News.

zwycięstwo Włochów: 1,80___________remis: 3,30___________zwycięstwo Norwegii: 4,45

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań eliminacji piłkarskich Mistrzostw Europy. Kliknij tutaj, i zobacz naszą pełną ofertę kursową na wtorek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *