Typujemy sobotnie mecze eliminacji Euro 2016!

Zapraszamy na kolejny dzień z typowaniem eliminacji piłkarskich Mistrzostw Europy. Jakie spotkania wybraliśmy dla Was do szerszej zapowiedzi tym razem?

Każdy z omawianych pojedynków rozpowie się o godzinie 20:45. Meczem dnia jest z pewnością spotkanie Czechów z Turcją.  Sytuacja w grupie A ułożyła się tak, że Czesi mają już pewny awans, przy korzystnych wynikach mogą zająć nawet pierwsze miejsce. Co do Turcji, to w tym momencie ma ona baraże, ale musi się bardzo pilnować, gdyż na jej miejsce czeka już reprezentacja Holandii. Oranje powinni wygrać mecz z Kazachstanem (chociaż sądząc po ich ostatnich wynikach, to nie takie oczywiste…) i tym samym wyprzedzić ich o jeden punkcik. By więc zachować trzecie miejsce w grupie, Turcja musi dziś co najmniej zremisować.  Czy to możliwe? Jeśli goście zagrają tak dobrze jak w meczu ze wspomnianymi Holendrami, to na pewno tak. W przeciwnym razie zwycięstwo przypadnie w udziale Czechom. Mecz Czechów z Turcją będzie transmitowany w Polsacie Sport Extra.

zwycięstwo Czechów: 2,55_____________remis: 3,10_____________zwycięstwo Turcji: 2,70

O awans przynamniej do baraży walczy zaciekle reprezentacja Bośni i Hercegowiny. O kolejne punkty przyjdzie jej dziś rywalizować w groźnymi Walijczykami. Goście, których liderem jest oczywiście Gareth Bale mają już awans na Euro niemal w kieszeni. Tylko prawdziwy kataklizm mógłby sprawić, by Walijczycy wypadli poza pierwszą trójkę, lub nawet poza dwójkę. By jednak tak się nie stało, koniecznie trzeba zdobyć jakieś punkty w Bośniakami. W reprezentacjach można znaleźć kilka podobieństw, na przykład każda z nich ma w swych szeregach po jednej wielkiej gwieździe. W Bośni jest za nią uznawany oczywiście Edin Dzeko. Która z gwiazd poprowadzi więc swoją drużynę do zwycięstwa w tym meczu?

zwycięstwo Bośni i Hercegowiny: 1,90________remis: 3,30________zwycięstwo Walii: 4,05

Szyki Bośniakom w korespondencyjnym pojedynku może pokrzyżować jednak reprezentacja Izraela. Warunek jest jednak jeden- bezwzględna wygrana z Cyprem! W teorii nie powinno to być aż takim trudnym zdaniem. Praktyka uczy jednak, że piłka nożna jest bardzo nieprzewidywalnym sportem. W szeregach Cypryjczyków zagra pewnie znany z występów na polskich boiskach- Dossa Junior. Czy były Legionista okaże się w tym meczu zaporą  nie do przejścia dla Erana Zahaviego i jego kolegów? Jakim wynikiem zakończy się spotkanie Izraelu z Cyprem? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Izraela: 1,50_____________remis: 4,00_____________zwycięstwo Cypru: 6,25

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań eliminacji Euro 2016. Nasza kompletna oferta kursowa na te rozgrywki czeka już na Was w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *