Typujemy siatkarskie Mistrzostwa Europy!

W siatkarskich Mistrzostwach Europy nastał już czas ćwierćfinałów. Tu już nie ma miejsca na błąd. Przegrany odpada i ma praktycznie z głowy Igrzyska Olimpijskie w Rio. Jakie więc pojedynki ćwierćfinałowe czekają nas dzisiaj, i co na ich temat sądzą eksperci Totolotka?

Powyższa uwaga o Igrzyskach jest skierowana głównie do reprezentacji Polski. Nasza reprezentacja trafiła na  teoretycznie najsłabszego rywala, za jakiego uznawana jest Słowenia. Musiało by się stać naprawdę wiele złego, by Biało-czerwoni zakończyli swoją przygodę z Mistrzostwami Europy już na etapie ćwierćfinałów. W każdym razie głęboko wierzymy, że tak nie będzie, i nasi po pewnym i spokojnym spotkaniu zameldują się w półfinale. Początek meczu: Polska – Słowenia, o godzinie 16:45. Spotkanie to będzie transmitowane w Polsacie Sport News i w Polsacie Sport.

zwycięstwo Polski: 1,10___________________________________zwycięstwo Słowenii: 7,00

Już o godzinie 17:30 zagrają ze sobą Francja i Serbia. Ten mecz będzie transmitowany w Polsacie Sport Extra. Faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym pojedynku są oczywiście mocni Francuzi, jednak reprezentacja Serbowi też przecież potrafi grać w siatkówkę, i pokonywać teoretycznie silniejszych rywali co udowodniła już nie raz (patrz ostatnia edycja Ligii Światowej. Niewykluczone więc, że urwą Trójkolorowym chociaż jednego seta. A może i pokuszą się nawet i sprawienie niespodzianki i wygranie tego spotkania? Będziemy mieli okazję się o tym już niebawem!

zwycięstwo Francji: 1,25_____________________________________zwycięstwo Serbii: 3,65

Po Spotkaniu Polski ze Słowenią, Polsat Sport przygotował transmisję z kolejnego ćwierćfinału, a spotkają się w nim Bułgaria i Niemcy. Ta para wydaje się najbardziej wyrównana ze wszystkich. Niemcy mieli lekkie problemy w fazie grupowej, zdołali jednak awansować, jednak w zamian w ćwierćfinale trafili na silnych przeciwników, jakimi na pewno są Bułgarzy. Jednak jeśli nasi zachodni sąsiedzi zagrają na miarę swoich możliwości, z całą pewnością są w stanie pokonać Bułgarię i awansować do półfinału Mistrzostw Europy. Na pewno inne zdanie na ten temat ma Bułgaria, dlatego mamy nadzieję, że czeka nas naprawdę dobre spotkanie, także w kontekście zakładów bukmacherskich.

zwycięstwo Bułgarii: 2,10_________________________________zwycięstwo Niemców: 1,70

W ostatnim ćwierćfinale siatkarskich Mistrzostw Europy zagrają ze sobą reprezentacje Rosji i Włochów. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 20:30, ale wiadomo, że z powodu przeciągnięcia się pozostałych pojedynków ćwierćfinałowych, ta godzina może się nieco odwlec. To również bardzo ciekawy pojedynek. Faworytem Rosja, ale wszyscy pamiętamy przecież jej nienajlepszą postawę w ostatnim czasie. W Włosi zawsze groźni zwarci i gotowi, w tym przypadku na sprawienie niespodzianki, jaką według bukmacherów było by ich dzisiejsze zwycięstwo. A jakiego zdania są nasi szacowni typerzy i jakie zdarzenia z tego pojedynku umieścili na swoich kuponach bukmacherskich?

zwycięstwo Rosji: 1,55___________________________________zwycięstwo Włochów: 2,30

Typujemy spotkania ćwierćfinałowe siatkarskich Mistrzostw Europy. Atrakcyjna oferta kursowa serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A. na wszystkie z nich czeka już na Państwa w tym miejscu! Zapraszamy do typowania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *