Typujemy niedzielne mecze w Ekstraklasie!

ekstraaaaaaaaaaaaa

Niedziela w polskiej Ekstraklasie to przede wszystkim hitowe spotkanie pomiędzy Legią Warszawa a Lechem Poznań. W drugim meczu też powinno być ciekawie. Co więc na temat niedzielnych spotkań w Ekstraklasie sądzą eksperci Totolotka?

Pierwsi wybiegną więc na boisko piłkarze Termaliki Bruk-Bet i Lechii Gdańsk. Spotkanie to będzie transmitowane w Canal+ Sport. Drużyna z Niecieczy ma aktualnie serię sześciu spotkań z rzędu bez porażki. Całkiem nieźle jak na absolutnego beniaminka. Bardzo trudno będzie ją jednak podtrzymać w pojedynku z Lechią Gdańsk, mimo faktu rozgrywania tego meczu u siebie. Zespół z nad morza z nowym trenerem jest mocniejszy, co udowadnia w każdym kolejnym spotkaniu. Lechiści pną się do góry w tabeli T-Mobile Ekstrakalsy. Jeśli gościom uda się pokonać drużynę z Niecieczy, przeskoczą ją w lidze, i będą mieli nad nią dwa punkty przewagi. Na razie tracą jedno oczko. Jak więc ta różnica będzie miała (i na czyją korzyść) po tym spotkaniu? Początek meczu Termaliki Bruk-Bet Nieciecza z Lechią Gdańsk o godzinie 15:30.

zwycięstwo Termaliki Bruk-Bet Nieciecza: 3,20_remis: 3,10_zwycięstwo Lechii Gdańsk: 2,30

A teraz już Derby Polski, jak od jakiegoś czasu określa się starcia pomiędzy Legią Warszawa a Lechem Poznań. Wygląda jednak na to, że te Derby te będą miały jednak odrobinę mniej blasku niż zwykle. Zajmujący ostatnie miejsce w Ekstraklasie, piłkarze Kolejorza w lidze prezentują się naprawdę fatalnie. Czy ostatnie zwycięstwo Lecha w Lidze Europy z Fiorentiną będzie impulsem i przełomowym momentem sezonu? Napastnik gospodarze- Nemanja Nikolic, w wywiadzie dla prasy powiedział, że chce strzelić Lechowi jak najwięcej bramek, i nie interesuje go co będzie się potem działo z tą drużyną. I rzeczywiście, zdecydowanym faworytem do zwycięstwa z tym spotkaniu będą gospodarze. Poznaniacy nie mogą być optymistami, tym bardziej, że do rywalizacji z Legią przystąpią bez swojego kapitana. Łukasz Trałka będzie musiał pauzować w powodu kontuzji, której nabawił się w spotkaniu ze wspomnianą Fiorentiną. Jakim więc wynikiem zakończy się mecz pomiędzy Legią Warszawa i Lechem Poznań? Przekonamy się o tym już niebawem! Spotkanie to będzie transmitowane w Canal+. Rozpocznie się ono o godzinie 18:00.

zwycięstwo Legii Warszawa: 1,90_______remis: 3,25_______zwycięstwo Lecha Poznań: 4,15

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Nasza oferta na wszystkie niedzielne mecze prezentuje się naprawdę ciekawie! Kliknij tutaj, i przekonaj się o tym fakcie osobiście! Zapraszamy!

Comments (22)

 1. grzegorz

  Legia-Lech typ gosp wygra obie połowy kurs 5,16
  Legia prezentuje sięzdecydowanie lepiej w tym sezonie i to powinna potwierdzić na włsnym boisku, i efektowanie pokonąc lecha.

  Odpowiedz
 2. grzegorz

  Nieciecz-Lechia typ gosc wygra obie połowy kurs 6.11
  Lechia z każdym meczem wyglada lepiej natomiast termalica odwrotnie, dlatego bardziej prawdpodobne jest zwycięstwo Lechii.Dlatego mam nadzieję że w każdej połowie Lechia wypunktuje Slonie.

  Odpowiedz

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*