Typujemy niedzielne mecze grupowe siatkarskich Mistrzostw Europy!

Ledwo zakończyła się druga kolejka fazy grupowej siatkarskich Mistrzostw Europy, a już zaczyna się trzecia. Jakie  spotkania zostaną w niej rozegrane, i jakie zdanie na temat poszczególnych rywalizujących zespołów mają nam do przekazania eksperci Totolotka? Dla niektórych reprezentacji to pojedynki ostatniej szansy, więc powinno być naprawdę ciekawie i interesująco, także jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich.

Pierwsze niedzielne spotkanie siatkarskiego Euro rozpocznie się już o godzinie 14:00, i będzie to pojedynek notabene w grupie polskiej. Ma on jednak raczej tylko marginalne znacznie dla Biało-czerwonych, którzy już zapewnili sobie awans do ćwierćfinału. Zadecyduje on za to kto zajmie drugie miejsce w naszej grupie. Okaże się czy będzie to reprezentacja Belgii, czy może Słowenii. A jakie jeszcze siedem pozostałych spotkań nas czeka? Każdą parę prezentujemy w naszej zapowiedzi bukmacherskiej, razem z godziną rozpoczęcia danej rywalizacji, oraz wartościami kursowymi, jakie można znaleźć w naszym serwisie. W niedzielne popołudnie i wieczór zmierzą się więc ze sobą:

Belgia – Słowenia (godzina 14:00)

zwycięstwo Belgii: 2,30___________________________________zwycięstwo Słowenii: 1,55

Estonia – Chorwacja (15:00)

zwycięstwo Estonii: 1,55_________________________________zwycięstwo Chorwacji: 2,35

Finlandia – Słowacja (15:00)

zwycięstwo Finlandii: 1,50_________________________________zwycięstwo Słowacji: 2,45

Niemcy – Czechy (16:45)

zwycięstwo Niemców: 1,12_________________________________zwcięstwo Czechów: 5,25

Białoruś – Polska (17:00)

zwycięstwo Białorusi: 11,50__________________________________zwycięstwo Polski: 1,01

Francja – Włochy (18:00)

zwycięstwo Francji: 1,95_________________________________zwycięstwo Włochów: 1,75

Serbia – Rosja (18:00)

zwycięstwo Serbii: 2,85______________________________________zwycięstwo Rosji: 1,35

Holandia – Bułgaria (19:45)

zwycięstwo Holandii: 3,05__________________________________zwycięstwo Bułgarii: 1,35

Reprezentacja Białorusi jest uznawana za najsłabszą ekipę tych mistrzostw, więc wielką niespodzianką będzie, jeśli Polska straci z nimi chociaż seta. Przewidujemy tu więc łatwe i wysokie zwycięstwo punktowe naszej kadry. Tak dla poprawy humoru przed fazą pucharową, w której na pewno nie będzie już tak łatwo jak do tej pory. Spotkanie to będzie można oglądać w Polsacie Sport, oraz w Polsacie Sport News. Walka na noże powinna iść za to w pojedynku Belgii ze Słowenią, a także Francji z Włochami. To wszakże dwie reprezentacje z top 4 ostatniej Ligi Światowej. W pojedynkach Serbii z Rosją, a także Holandii z Bułgarią także powinno być ciekawie.

Typujemy rezultaty spotkań siatkarskich Mistrzostw Europy 2015 wspólnie z Totolotkiem S.A.. Nasza atrakcyjna oferta bukmacherska na trzecią kolejkę fazy grupowej tej imprezy czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *