Typujemy Ligę Mistrzów w grupie G i H!

Ligi Mistrzów ciąg dalszy. Zajmijmy się teraz spotkaniami w grupach G i H. Komu z kim przyjedzie się w nich zmierzyć, i jak prezentują się wspomniane pojedynki, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

We wszystkich wtorkowych spotkaniach Ligi Mistrzów według ekspertów bukmacherskich nie ma większego faworyta do zwycięstwa w jakimś meczu, niż jest nim FC Porto w spotkaniu z Maccabi Tev Aviv. I rzeczywiście, Smoki z Estadio Dragao są na fali, zwyciężają mecz za meczem. Natomiast Maccabi nawet w ekstraklasie Izraela prezentuje się bardzo mocno średnio. Zespół wygrał co prawda trzy ostatnie spotkania, i jest liderem, ale były to bardzo wymęczone zwycięstwa. A wcześniej prezentował się naprawdę przeciętnie. Czy więc Porto osiągnie w tym meczu łatwe zwycięstwo?

zwycięstwo FC Porto: 1,16________remis: 6,00________zwycięstwo Maccabi Tel Aviv: 18,00

O to nie powinno być prosto drużynie Chelsea. The Blues wygrali co prawda swój ostatni mecz w Premier League, ale ich gra ciągle nie wygląda najlepiej. W ich starciu z Dynamem Kijów bukmacherzy nie potrafią wskazać wyraźnego faworyta. Sprawa powinna się nieco wyjaśnić, kiedy poznamy już wyjściowe składy. A póki co, siadamy wygodnie w fotelach, i oglądamy ten mecz. Jego transmisja w Canal+ 2. Jakie zdanie mają o nim nasi typerzy, jeśli chodzi o kwestię zwycięstwa?

zwycięstwo Dynama Kijów: 2,60______remis: 3,15______zwycięstwo Chelsea Londyn: 2,65

Ta wydaje się nieco prostsza jeśli chodzi o starcie Zenitu Sankt Petersburg z Olympiquem Lyon. Większe szanse przynamniej na papierze mają gospodarze. Zenit zazwyczaj nie prezentuje się w Lidze Mistrzów jakoś olśniewająco. Teraz jednak jest nieco inaczej, i z kompletem punktów pewnie przewidzi swojej grupie. Lyon to z całą pewnością mocna drużyna, ale chwili obecnej jakby nieco pod forma. A Hulk i spółka w tym sezonie ani myślą o wybaczaniu takich rzeczy. Czy więc francuzi zostaną kolejną ofiarą mocarnego Zenita?

zwycięstwo Zenitu Sankt Petersburg: 1,85__remis: 3,45__zwycięstwo Olympique Lyonu: 4,05

W drugim meczu tej grupy spotkają się ze sobą Valencia z Gent. Tu sprawa wydaje się o wiele prostsza. Gent nie jest przypadkowym zespołem, co udowadnia teraz w lidze belgijskiej, czy też w niedawnym spotkaniu z Lyonem, ale trzeba powiedzieć uczciwie, że każde inne rozstrzygnięcie niż pewna wygrana gospodarzy, będzie traktowana w kategorii sporej niespodzianki, czy wręcz sensacji. Czy więc według naszych szanownych typerów, mamy prawo się takiej spodziewać?

zwycięstwo Valencii: 1,40_____________remis: 4,50_____________zwycięstwo Gent: 6,75

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania Ligi Mistrzów. Kliknij tutaj, i sprawdź jak prezentuje się pełna oferta kursowa, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Was!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *