Typujemy hokejową Ligę Mistrzów!

W rozgrywkach hokejowej Ligi Mistrzów zostaną dziś rozegrane rewanżowe spotkania fazy 1/16. Jakie więc ciekawe pojedynki dziś nas czekają, i co do powiedzenia na ich temat mają nam eksperci Totolotka S.A.?

Rozpoczynamy więc zatem starciem TPS Turku z JYP. Oba wspomniane zespoły pochodzą z Finlandii, czyli kraju, w którym przywiązuje się naprawdę dużą wagę do sportu jakim jest hokej na lodzie. Mamy pewność, że oba zapewnią nam więc dzisiaj naprawdę dobre widowisko. Tym bardziej, że pierwsze spotkanie w ich wykonaniu zakończyło się remisem (2:2), i w dzisiejszym rewanżu naprawdę wszystko może się wydarzyć. Spotkanie TPS Turku z JYP rozpocznie się o godzinie 17:30.

zwycięstwo TPS Turku: 1,80_____________remis: 4,05_____________zwycięstwo JYP: 3,30

A już o godzinie 19:00 początek kolejnego starcia, któremu postanowiliśmy się bliżej przyjrzeć: Vaxjo – Djurgardens Sztokholm. Wynik tej rywalizacji także wisi na włosku. Na chwilę obecną z 1/8 jest drużyna Djurgardens, która prowadzi jednak tylko jedną bramką (4:3). Vaxjo jest dziś faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym meczu. Czy drużyna gospodarzy potwierdzi te przewidywania i zdoła odrobić jednobramkową stratę ze stolicy Szwecji? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Vaxjo: 1,70_______remis: 4,20_______zwycięstwo Djurgardens Sztokholm: 3,20

Również o godzinie 19:00 Storhamar rozpocznie swą rywalizację ze Salzburgiem. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami rozgrywanym w Austrii, to właśnie Salzburg był faworytem do wygranej, a jednak to Norwegom udało się pokonać zwyciężyć, i to dość pewnie, bo aż dwoma bramkami. Wynik 3:1, wydaje się więc naprawdę solidną zaliczką przed starciem rewanżowym. Czy wystarczy on do awansu?

zwycięstwo Storhamar: 2,10__________remis: 4,20__________zwycięstwo Salzburga: 2,55

I jeszcze godzina 19:30, i mecz: Munchen – Lukko. Gospodarze przegrali pierwsze spotkanie dwoma bramkami, jednak to zespół zbliżony klasą do Lukko. Na swoim lodowisku na pewno jest w stanie zwyciężyć. Czy jednak na tyle wysoko by zdołać odrobić straty i awansować do 1/8. Czy Munchen w ogóle będzie w stanie odnieść zwycięstwo? Przecież Lukko nie zamierza się bezczynnie przyglądać ich grze, i też na pewno zaatakuje, a że potrafi to robić, i nto naprawdę skutecznie udowodnił już w pierwszym starciu pomiędzy tymi zespołami.

zwycięstwo Munchen: 2,30____________remis: 4,05____________zwycięstwo Lukko: 2,30

Typujemy spotkania hokejowej Ligi Mistrzów wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza pełna oferta kursowa na wszystkie wtorkowe mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *