Typujemy eliminacje Euro 2016 z Totolotkiem!

Kolejny dzień z eliminacjami do francuskich Mistrzostw Europy zapowiada się naprawdę ciekawie. Jakie więc interesujące pojedynki czekają nas w piątek, i co na ich temat sądzą eksperci Totolotka?

Wszystkie piątkowe mecze, także te, których tu nie prezentujemy- rozpoczną się o godzinie 20:45. Pierwszym z nich jest pojedynek Słowacji z Białorusią. Reprezentacja gospodarzy szła jak burza przez eliminacje, odnosząc komplet zwycięstw. Wyhamowała dopiero w dwóch ostatnich kolejkach, najpierw przegrywając z Hiszpanią, a następnie remisując z Ukrainą. Nie są to wszakże złe rezultaty, jednak wymuszają pokonanie Białorusi, jeśli Słowacy chcą sobie zapewnić awans bez konieczności nerwówki z spotkaniach barażowych, w których jak wiadomo- może być przecież różnie. Czy więc Słowacja jest w stanie pokonać dzisiaj Białoruś? Na pewno tak! Jeśli gospodarze zagrają w pełni skoncentrowani, i nie popełnią niepotrzebnych błędów, już dziś mogą sobie zapewnić awans na Euro 2016.

zwycięstwo Słowacji: 1,55____________remis: 3,80____________zwycięstwo Białorusi: 6,25

Najgroźniejszym przeciwnikiem Słowacji w walce o pierwsze dwa miejsca z grupie C jest Ukraina, która zmierzy się na wyjeździe z już o nic niewalczącą Macedonią. Goście nienajlepiej zaczęli te eliminacje, jednak z kolejnymi meczami prezentowali się coraz lepiej, i teraz od lokaty premiowanej bezpośrednim udziałem w Mistrzostwach Europy dzielą ich tylko trzy punkty. Tylko i aż, bo żeby odrobić tę stratę trzeba po pierwsze koniecznie pokonać dziś Macedonię, a po drugie liczyć, że Słowacy stracą punkty we wspomnianym już ich pojedynku z Białorusią. Obie te rzeczy są możliwe, jednak chyba wszyscy typerzy zgodzą się z nami, że o wiele bardziej prawdopodobny wydaje się scenariusz, w którym Ukraina zdoła pokonać Macedonię, jednak Słowacja nie pogubi punktów w meczu z Białorusią, tylko po prostu odniesie w nim zwycięstwo.

zwycięstwo Macedonii: 8,25___________remis: 3,90___________zwycięstwo Ukrainy: 1,40

I jeszcze grupa G, w której to pewna już awansu z pierwszego miejsca Austria zmierzy się z Czarnogórą. Z Czarnogórą, która jest na razie czwarta, a więc poza grą, jednak w dalszym ciągu ma bardzo realne szanse na zajęcie nawet drugiej lokaty w tej grupie. Warunek by właśnie tak się stało, jest jednak oczywisty- zwycięstwo w meczu z Austrią, którego Czarnogórcy na pewno nie są faworytami. Austria nie doznała jeszcze porażki, zremisowała też tylko raz, i zapewne będzie chciała kontynuować tę swoją naprawdę dobrą passę. Szansą dla Czarnogóry może być fakt, że goście przystąpią do tego meczu z pewnym już pierwszym miejscem, więc może nieco odpuszczą to spotkanie. Czy właśnie tak będzie, i Czarnogóra  spróbuje powalczyć o przeskoczenie w tej grupie Szwecji i/lub Rosji? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Czarnogóry: 2,80____________remis: 3,05____________zwycięstwo Austrii: 2,50

Typujemy eliminacje Euro 2016 wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza atrakcyjna oferta kursowa na wszystkie spotkania rozegrane w piątek czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *