Typujemy Champions League w grupach C i D!

Jeśli chodzi o środowe mecze w Lidze Mistrzów w grupach C i D, to również czekają nas naprawdę spore emocje związane z ich typowaniem. Co więc ciekawego czeka nas w rzeczonych grupach w ten dzień?

W poprzedniej kolejce Atletico Madryt przegrało nieoczekiwanie u siebie mecz z Benfiką Lizbona. Teraz trzeba więc nadrabiać stracone punkty. Wydaje się, że w meczu ze słabą Astaną kilkubrakowe zwycięstwo jest wręcz murowane. Każde inne rozstrzygnięcie niż wysokie zwycięstwo mocarnych Los Colhoneros było by tu uznane za naprawdę olbrzymią niespodziankę. Na potwierdzenie tych słów proszę zaznajomić się z wartościami kursowymi na poszczególne rozstrzygnięcia w tym spotkaniu, jakie można znaleźć w Totolotku? Czy tak samo uważają nasi typerzy? Jakie zdarzenia z tego meczu umieścili na swych kuponach bukmacherskich?

zwycięstwo Atletico Madryt: 1,09________remis: 7,75________zwycięstwo FC Astany: 28,00

W drugim spotkaniu tej grupy, Galatasaray zmierzy się ze wspomnianą już wcześniej Benfiką Lizbona. Według ekspertów bukmacherskich- większe, i to naprawdę znacznie szanse na triumf w tym starciu mają goście. To może być jednak mecz pułapka, i wszyscy mogą się na nim nieźle przejechać. Przecież nie po to Galata gra z Lidze Mistrzów, by rozdawać swe punkty na prawo i lewo, tym bardziej na własnym stadionie, gdzie zawsze jest naprawdę groźna. Obu drużynom na pewno zależy na uzyskaniu tu korzystnego rezultatu, a więc szykujemy się na naprawdę dobre widowisko. Który zespół zaprezentuje się w nim lepiej i zdoła odnieść zwycięstwo?

zwycięstwo Galatasaray: 3,35___________remis: 3,25___________zwycięstwo Benfiki: 2,05

Została jeszcze grupa D, nie bez przyczyny uznawana za grupę śmierci. W pierwszym meczu tej grupy Juventus Turyn spotka się więc z Borussią Moenchengladbach. Niemcy są już jedną nogą poza Ligą Mistrzów. Natomiast Stata dama lideruje grupie z kompletem punktów. Kolejne zwycięstwo Bianconerrich sprawi, że będą już się mogli sposobić do gry w fazie pucharowej. Tylko czy Źrebaki z Moenchengladbach zamierzają się temu tak bezczynnie przyglądać? Na spotkanie Juventusu z Borussią zapraszamy do N-Sport+.

zwycięstwo Juventusu Turyn: 1,40_remis: 4,40_zwycięstwo Borussi Moenchengladbach: 7,25

Drugie spotkanie grupy D zapowiada się znacznie ciekawiej. To właśnie pomiędzy rywalizującymi dziś Manchesterem City i Sevillą ma się rozstrzygnąć, który zespół zajmie drugie miejsce i wywalczy obok Juventusu awans do fazy pucharowej. Chyba nikogo nie trzeba specjalnie uświadamiać o potędze składu jaką dysponują zawodnicy Manuela Pellegriniego. Czy to właśnie indywidualności przesądzą o wyniku tego meczu? A jeśli tak, to w którą stronę? Bo przypomnimy, że tych w Sevilli również nie brakuje. Jest tam cała plejada świetnych zawodników, oczywiście z naszym Grzegorzem Krychowiakiem na czele. Jak reprezentant polski zaprezentuje się dziś w meczu z Manchesterem City?

zwycięstwo Manchesteru City: 1,60_________remis: 4,00_________zwycięstwo Sevilli: 4,90

Totolotek S.A. zaprasza swych typerów do wspólnego obstawiania rezultatów spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów. Kliknij tutaj, i przekonaj się sam jak atrakcyjną ofertę bukmacherską na ten dzień dla Was przygotowaliśmy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *