Środowe mecze włoskiej Serie A!

W środowy wieczór zapraszamy także na kolejce piłkarskie emocje we włoskiej Serie A. Czeka nas dziś całe mnóstwo pojedynków, a więc na pewno nie będziemy się nudzić, także jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich. Co więc interesującego- jeśli chodzi o typowanie- czeka nas wszystkich w ten dzień?

Osiem spotkań, a każde z nich naprawdę warte polecenia typerom. Zresztą, to przecież Serie A, a w niej nigdy nie jest nudno. Każdy dzisiejszy mecz włoskiej Serie A rozpocznie się o godzinie 20:45. Poniżej przedstawiamy je wszystkie wraz z wartościami kursowymi na podstawowe możliwe w nich rozstrzygnięcia, jakie można znaleźć w Totolotku. Dzisiejszego wieczoru w lidze włoskiej spotkają się więc ze sobą:

Frosinone – Capri

zwycięstwo Frosinone: 2,30____________remis: 3,20____________zwycięstwo Capri: 3,05

Napoli – Palermo

zwycięstwo Napoli: 1,30____________remis: 5,25____________zwycięstwo Palermo: 9,25

Sassuolo – Juventus

zwycięstwo Sassuolo: 4,80___________remis: 3,50___________zwycięstwo Juventusu: 1,70

Hellas Verona – Fiorentina

zwycięstwo Hellasu Verona: 4,30________remis: 3,50________zwycięstwo Fiorentiny: 1,80

Roma – Udinese

zwycięstwo Romy: 1,40____________remis: 4,55____________zwycięstwo Udinese: 7,25

Atalanta – Lazio

zwycięstwo Atalanty: 2,95_____________remis: 3,25_____________zwycięstwo Lazio: 2,35

Torino – Genoa

zwycięstwo Torino: 1,95_____________remis: 3,25_____________zwycięstwo Genoi: 3,80

AC Milan – Chievo Werona

zwycięstwo AC Milanu: 1,70________remis: 3,55________zwycięstwo Chievo Werona: 4,90

I tak Juventus zmierzy się z zespołem, któremu wyrwał ząb trzonowy. Mowa tu o Sassuolo, a rzeczonym zawodnikiem jest oczywiście Simone Zaza. Po niemrawym początku sezonu, ten napastnik odnalazł się w Juve i teraz jest jednym z najlepszych piłkarzy Starej Damy. Czy powiedzie ją do zwycięstwa nad swoim poprzednim klubem? Ciekawie zapowiada się też spotkanie Romy z Udinese. Będzie je można zobaczyć w Eleven Sport. A czy Fiorentina podniesie się po upokarzających porażkach na własnym stadionie z Lechem i właśnie z Romą? Fiołki zagrają tym razem na wyjeździe. Ich przeciwnikiem będzie Hellas Verona.

Typujemy rezultaty spotkań włoskiej Ekstraklasy razem z Totolotkiem S.A.! Nasza oferta kursowa czeka już na Państwa tutaj! Kliknij, i przekonaj się o tym sam, a także wybierz z niej coś najodpowiedniejszego dla siebie! Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *