Spotkania towarzyskie reprezentacji, jakie typy?

Niedziela to oficjalny termin fifowski przeznaczony na organizację międzynarodowych spotkań towarzyskich. Szczególnie ciekawie prezentują się zwłaszcza dwa z nich. Jak więc prezentują się one pod względem zakładów bukmacherskich?

Najpierw więc spotkanie dwóch silnych reprezentacji z Czarnego lądu, a więc Nigerii i Kamerunu. Rozpocznie się ono o godzinie 20:00. Pojedynek ten nie odbędzie się jednak w Nigerii, a na neutralnym terenie, dlatego też Super Orły nie mogą liczyć na aż taki żywiołowy doping, jak w swoich domowych spotkaniach. Ten fakt sprawia, że faworytami według serwisów bukmacherskich do wygranej w tym meczu są właśnie Nieposkromione Lwy z Kamerunu. Wydaje się, że nominalni goście dysponują w tym meczu lepszym składem, i jeśli zagrają maksymalnie skoncentrowani i z wolą zwycięstwa, to powinno ono przypaść im w udziale. Nigeria to nie piłkarskie ogórki, więc też na pewno nie odpuści, dlatego nastawiamy się tutaj na dobre widowisko, ze sporą ilością goli i sytuacji podbramkowych. A kto będzie potrafił w nim przechylić szalę zwycięstwa na własną korzyść? Przekonamy się już niedługo!

zwycięstwo Nigerii: 2,85____________remis: 3,05____________zwycięstwo Kamerunu: 2,40

Reprezentacja Danii zakończyła już fazę grupową eliminacji do francuskich Mistrzostw Europy. Duńczycy zajmują aktualnie drugą pozycję w swojej grupie, jednak mają tylko punkt przewagi nad Albanią, która jeśli wygra dzisiejszy mecz z Armenią- zepchnie ich na trzecie miejsce i skaże na konieczność rozgrywania spotkań barażowych. Nie wszystko zależy więc już od nich. Będzie to dla nich bardzo frustrujące, że zamiast walczyć o kolejne punkty eliminacyjne, przyjdzie się zmierzyć z Francją, zaledwie w meczu towarzyskim, którego nie są nawet faworytami. W ekipie Trójkolorowych znakomitą robotę wykonuje snajper Karim Benzema, którego selekcjoner Didier Deschamps porównał ostatnio do Cristiano Ronaldo. To lekka przesada, ale trzeba przyznać, że rola Benzemy w reprezentacji Francji jest wręcz nie do przeceniania. Czy więc napastnik Realu Madryt poprowadzi drużynę do kolejnego sukcesu? Spotkanie Danii z Francją rozpocznie się o godzinie 20:45.

zwycięstwo Danii: 3,60______________remis: 3,25______________zwycięstwo Francji: 1,95

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania niedzielnych meczów towarzyskich. Przekonaj się jaką pełną ofertę kursową na wspomniane starcia przygotowaliśmy dla Ciebie! Czeka już ona w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *