Sobotnie mecze Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych w Totolotku

W sobotę czekają nas mecze Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Zagrają w nich między innymi szczypiorniści naszych drużyn- KS Vive Kielce i Orlen Wisły Płock. Zwłaszcza starcie mistrzów Polski z Barceloną zapowiada się naprawdę ciekawie i interesująco. A co jeszcze ciekawego pod względem zakładów bukmacherskich czeka nas w ten dzień? Gwarantujemy Wam, że na pewno same dobre rzeczy!

Tak więc w sobotę w Lidzie Mistrzów piłkarzy ręcznych czeka nas do typowania aż siedem pojedynków. Każdy z nich będzie stał na naprawdę wysokim poziomie. Prezentujemy je wszystkie poniżej, jak zwykle- z godziną rozpoczęcia danego spotkania, oraz wartościami liczbowymi kursów, jakie można znaleźć w Totolotku. W sobotnie późne popołudnie i wieczór zmierzą się zatem z sobą następujące drużyny:

MKB Veszprem KC – THW Kiel (godzina 15:15)

zwycięstwo MKB Veszprem KC: 1,30_______remis: 10,00_______zwycięstwo THW Kiel: 4,15

Montpellier HB – IFK Kristianstad (17:00)

zwycięstwo Montpellier HB: 1,20______remis: 11,50______zwycięstwo IFK Kristianstad: 5,50

Rhein Neckar Loewen – SC Pick Szeged (17:30)

zwycięstwo Rhein-Neckar Loewen: 1,10___remis: 13,00___zwycięstwo SC Pick Szeged: 8,00

KS Vive Kielce – FC Barcelona (18:00)

zwycięstwo KS Vive Kielce: 1,90________remis: 8,50________zwycięstwo FC Barcelony: 2,15

RK Vojvodina – Naturhouse La Rioja (18:00)

zwycięstwo RK Vojvodiny: 4,20____remis: 10,00____zwycięstwo Naturhouse La Rioja: 1,30

FC Porto Vitalis – HC Meshkov Brest (19:00)

zwycięstwo FC Porto Vitalis: 2,40_____remis 8,50_____zwycięstwo HC Meshkov Brest: 1,75

Croatia Osiguranje Zagrzeb – Orlen Wisła Płock (20:00)

zwycięstwo Croati Osiguranje Zagrzeb:1,35_remis: 10,25_zwycięstwo Orlen Wisły Płock:3,55

Czy nasze dwa eksportowe zespoły mają szansę tu cokolwiek ugrać w swoich sobotnich pojedynkach? Wydaje się, że jeśli zagrają w pełni skoncentrowane- to tak. Barcelona to ciągle wielka Barcelona. Drużyna która  w swych szeregach ma wielkie gwiazdy światowej piłki ręcznej. Jednak przecież KS Vive Kielce, to przecież też bardzo silna ekipa, wymieniana jako jedna z faworytów do zwycięstwa w całej tegosezonowej edycji Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Przypomnijmy też, że mecz Croati Osiguranje z Orlen Wisłą Płock będzie transmitowany w Canal+ 2. natomiast na pojedynek Vive Kielce z Barceloną zapraszamy już do Canal+. Z innych spotkań ciekawie zapowiada się starcie MKB Veszprem KC z THW Kiel, a także Porto Vitalis z HC Meshkov Brest.

Typujemy rozstrzygnięcia spotkań Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych wspólnie razem z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza rzeczona oferta kursowa na wspomniane pojedynku czeka już na Ciebie tutaj! Nie wierz nam na słowo, tylko kliknij, i przekonaj się o tym sam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *