Puchar Polski, jakie zakłady?

Dzisiaj zostaną rozegrane pierwsze spotkania ćwierćfinałowe piłkarskiego Pucharu Polski. Kto więc z kim dziś się zmierzy, i jak prezentują się te wspomniane pojedynki, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

I tak w pierwszym wtorkowym meczu PP zmierzą się ze sobą ekipy Zawiszy Bydgoszcz i Śląska Wrocław. Spotkanie to zostanie rozegrane o godzinie 18:00. Po ostatnich katastrofalnych występach w polskiej T-Mobile Ekstraklasie, Puchar Polski ma być dla Śląska Wrocław okazją na poprawienie nastrojów, a być może także szansą na uratowaniem sezonu. Przecież dzięki Pucharowi Polski można sobie zapewnić prawo gry w europejskich rozgrywkach, a bądźmy szczerzy- przez ligę nie ma już na to szans. Jednak Zawisza też poważnie myśli o zdobyciu Pucharu Polski. Przypomnijmy, że przypadł już od w jego udziale w roku 2014. Powtórka była by bardzo miło widziana. Gospodarze na pewną nie dadzą dziś taryfy ulgowej Śląskowi. To goście są faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym meczu, ale nie jest to wcale tak oczywiste. Jakim więc rezultatem zakończy się ten pojedynek? Na mecz Zawiszy ze Śląskiem zapraszamy do Polsatu Sport.

zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 3,10_____remis: 3,20_____zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,20

Już o godzinie 20:30, również w Polsacie Sport, będzie można zobaczyć mecz: Zagłębie Sosnowiec – Cracovia. Pasy są na fali. Zespół gości jest na niej w zasadzie od końca poprzedniego sezonu, kiedy to za sterami zasiadł trener- Jacek Zieliński. Jeśli ogrywa się niepokonaną Pogoń Szczecin, i to w stosunku aż 4:1, to nie może być mowy o przypadkowości. Tacy piłkarze jak Denis Rakels czy Bartosz Kapustka, czy też Marcin Budziński, to dziś prawdziwe ekstraklasowe gwiazdy. Czym może dziś przeciwstawić się Zagłębie Sosnowiec? Przede wszystkim kolektywem! Gospodarze są liderem I Ligi. To drużyna która wygrała pięć spotkań z rzędu, w każdym z nich będąc wyraźnie lepszą ekipą, i prezentując zdecydowanie większą kulturę gry. Jeśli tylko jedni i drudzy nie zlekceważą rozgrywek o Puchar Polski, to możemy być dziś świadkami naprawdę dobrego pojedynku!

zwycięstwo Zagłębia Sosnowiec: 3,10_______remis: 3,30_______zwycięstwo Cracovii: 2,15

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów piłkarskiego Pucharu Polski. Nasza atrakcyjna oferta kursowa na te rozgrywki czeka już na Państwa w tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *