Poniedziałkowe mecze piłkarskie w ligach europejskich

Poniedziałek w najsilniejszych ligach Europy, to dwa mecze piłkarskie. Jak prezentują się one w naszej zapowiedzi bukmacherskiej, i jakie kursy przygotowaliśmy dla Was na poszczególne możliwe w nich rozstrzygnięcia?

Jeden i drugi zespół, które zmierzą się dziś ze sobą w meczu kończącym dziewiąta kolejkę zmagań w angielskiej Premier League, a więc Swansea i Stoke City prezentują się obecnie poniżej oczekiwań. Uwaga to skierowana jest głównie do zespołu, w którym występuje nasz Łukasz Fabiański. O ile do Fabiana nie można mieć większych pretensji za jego postawę, o tyle do jego kolegów z poszczególnych formacji już tak. Tylko jedno zwycięstwo z pięciu ostatnich spotkaniach nie wystawia Łabędziom najlepszego świadectwa. Stoke jest jeszcze niżej w tabeli, ma też o jeden punkt mniej. Jednak siedem punktów w trzech ostatnich spotkaniach, to rezultat naprawdę zadawalający. Zawodnicy Stoke zechcą zapewne pociągnąć tę dobrą passę i spróbować odnieść trzecie kolejne zwycięstwo z rzędu. Czy im się to uda? Przekonamy się o tym już niebawem. Początek rywalizacji Swansea z Stoke o godzinie 21:00. Mecz ten będzie transmitowany w Canal+ Sport.

zwycięstwo Swansea: 1,90___________remis: 3,25___________zwycięstwo Stoke City: 4,00

Teraz hiszpańska Primiera Division i mecz Sportingu Gijon z Granadą. Jego początek zaplanowano na godzinę 20:30. Chyba dla nikogo nie jest zaskoczeniem, że obydwie te ekipy okupują dolne rejony tabeli, i co najwyżej będą się one broniły przed spadkiem. To żadna niespodzianka, dlatego obie o każdy punkt muszą walczyć jak prawdziwe lwy. Sporting jest trochę wyżej w tabeli, i to właśnie gospodarze według serwisów bukmacherskich mają większe szanse na zwycięstwo w tym meczu. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, gdyż klub z Gijon, jako jedyny w lidze hiszpańskiej razem z Realem Sociedad i… Granadą właśnie pozostaje bez wygranej na własnym stadionie. Czy uda mu się przełamać dziś tę niechlubną statystykę? Wydaje się, że lepszej sytuacji ku temu już nie będzie. Spotkanie Sportingu Gijon z Granadą będzie można zobaczyć w Eleven.

zwycięstwo Sportingu Gijon: 2,00_________remis: 3,15_________zwycięstwo Granady: 3,90

Typujemy poniedziałkowe spotkania piłkarskie wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Kliknij tutaj, i sprawdź pełną ofertę, jaką przygotowaliśmy dla Was na ten dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *