Poniedziałkowe mecze eliminacji Euro 2016 w zakładach bukmacherskich!

Reprezentacja Polski wywalczyła wczoraj awans na Mistrzostwa Europy we Francji. Dziś ma na to szansę kolejne kilka krajów. Jakie więc najciekawsze pod względem bukmacherskim spotkania eliminacyjne czekają nas w poniedziałek?

Rosja jeszcze nie zapewniła sobie bezpośredniego awansu na Euro 2016. By tak się stało, i nie trzeba było się oglądać na wynik Szwecji, trzeba dziś koniecznie pokonać reprezentację Czarnogóry. Można też zremisować, ale dla pewności najlepiej odnieść zwycięstwo. Zadanie to nie wydaje się, że tak trudne. Wszakże goście stracili już szansę nawet na baraże, a wiadomo, że w takiej sytuacji spadają moralne i nie za bardzo chce się zdziałać cokolwiek. Nie zapominajmy jednak, że wśród Czarnogórców, są tacy klasowi piłkarze jak Stefan Jovetic czy Mirko Vucinic. Czy więc, jeśli goście podejdą do tego meczu zupełnie bez presji, to zdołają osiągnąć tu korzystny rezultat? Spotkanie Rosji z Czarnogórą rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie ono transmitowane w Polsacie Sport.

zwycięstwo Rosji: 1,30____________remis: 4,70____________zwycięstwo Czarnogóry: 9,75

Teraz już spotkania rozgrywane o godzinie 20:45. Pierwszym z nich jest pojedynek Ukrainy z Hiszpanią. Ukraińcy dogonili w tabeli Słowację, co jeszcze kilka kolejek temu wydawało się niemożliwe. Jednak czy ją przegonią? Słowacy mają mecz z Luksemburgiem, a Ukraina z aktualnymi Mistrzami Europy… Hiszpania zagra w tym meczu bez Davida Silvy, ale z całą pewnością będzie go kim zastąpić. Gospodarze nie mają nic do stracenia. W praktyce- tylko zwycięstwo zagwarantuje im udział we francuskim Euro bez konieczności rozgrywania spotkań barażowych, więc mimo, że nie są faworytem, to na pewno spróbują zaatakować i rozstrzygnąć ten pojedynek na własną korzyść. Czy powiedzie im się ta sztuka? Na stracie Ukrainy z Hiszpanią zapraszamy do Polsatu Sport.

zwycięstwo Ukrainy: 2,90____________remis: 3,05____________zwycięstwo Hiszpanii: 2,45

W podobnej sytuacji co Ukraina, jest reprezentacja Estonii, z tym, że akurat ona ma na uwadze to, że jej bezpośredni rywal do awansu na miejsce barażowe zagra z San Marino, a więc wygraną można mu (mowa o Słowenii) przypisać niemal w ciemno. Nie mniej jednak Estończycy w naszej opinii mogą przynajmniej spróbować powalczyć dziś z mocnymi Szwajcarami. Ci, już pewni awansu, na pewno przyjadą na to spotkanie nieco rozprężeni, i to z pewnością będzie stanowiło szansę dla ambitnych, i wcale przecież nie takich słabych Estończyków. Czy będą potrafili ją wykorzystać? Spotkanie: Estonia – Szwajcaria, będzie transmitowane w Polsacie Sport Extra.

zwycięstwo Estonii: 6,50____________remis: 3,80____________zwycięstwo Szwajcarii: 1,50

Typujemy spotkania eliminacji piłkarskich Mistrzostw Europy. Pełną ofertę bukmacherską serwisu Totolotek S.A. na każde z poniedziałkowych starć można znaleźć już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *