Piłkarski poniedziałek w zakładach bukmacherskich!

Poniedziałek w europejskiej piłce, to jak zwykle dogrywanie kolejek ligowych w poszczególnych krajach. Wybraliśmy więc dla Państwa trzy- naszym zdaniem- najciekawsze mecze. Oto jak prezentują się one w naszej zapowiedzi bukmacherskiej.

Rozpoczynamy hiszpańską Primiera Division, i meczem: Athletic Bilbao – Sporting Gijon. Jego początek został zaplanowany na godzinę 20:30. I jedni i drudzy radzą sobie na razie dość słabo. Wygląda na to, że z zespołu, który pewnie pokonywał Barcelonę i zdobywał Superpuchar Hiszpanii, zostało już naprawdę niewiele. To wciąż co prawda ci sami zawodnicy, ale jeśli chodzi o ich nastawienie psychiczne w tym czasie, porównaniu do chwili obecnej- zostały już z niego zgliszcza. Athletic ma dziś ostatnią szansę na wydźwigniecie się z kryzysu. Jeśli nie uda się pokonać Spogtingu Gijon, będzie już chyba trzeba zapomnieć o osiągnięciu dobrego rezultatu w tym sezonie ligowym. A więc jak to dziś będzie, i kto zdoła zwyciężyć? Spotkanie Athletic Bilbao ze Sportingiem będzie transmitowane w Eleven.

zwycięstwo Athletic Bilbao: 1,45______remis: 4,10______zwycięstwo Sportingu Gijon: 6,50

Teraz rywalizacja Lokomotivu Moskwa z FK Rostov. Kibice zapewne pamiętają czasy kiedy Lokomotiv rywalizował w Lidze Mistrzów. Zespół jest nadal dość mocny, ale jednak rokrocznie wyprzedzają go w tabeli ligi rosyjskiej inne drużyny z Moskwy, czy też Zenit Sankt Petersburg. Nie mniej, o obecnym sezonie idzie mu naprawdę nieźle, i gospodarze tego meczu, jeśli tylko zagrają na optimum swoich możliwości, są w stanie zakończyć rozgrywki w pierwszej dwójce (zajmują na razie drugie miejsce), co zapewni im przepustki do Champions League, a to zawsze był nadrzędny ich cel. Wydaje się, że Rostov jest ekipą, z którą- przy odrobinie wysiłku- jak najbardziej można się pokusić o wygraną. A jakiego zdania są nasi typerzy? Lokomotiv Moskwa rozpocznie swoją rywalizację z FK Rostov o godzinie 17:30.

zwycięstwo Lokomotivu Moskwa: 1,70______remis: 3,30______zwycięstwo FK Rostov: 4,85

Kibiców a także typerów z Polski zapewne zainteresuje też mecz Mecz Belensnses z Uniao Maderią będzie można zobaczyć w Sportklubie. Gospodarze to rywale Lecha Poznań w Lidze Europy. W tych rozgrywkach radzą sobie nadspodziewanie dobrze. Przypomnijmy, że zdołali pokonać mocne FC Basel i to na wyjeździe. Jak więc teraz pójdzie im w lidze Portugalskiej w pojedynku z Madeirą? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem. Obu zespołom idzie w tym sezonie w portugalskiej Ekstraklasie raczej kiepsko. Solidarnie okupują dolne rejony tabeli. Na dziesięć ostatnich spotkań z ich udziałem, potrafili wygrać zaledwie raz. Czas więc na zwycięstwo któregoś z nich! Początek rywalizacji Belensnses z Uniao Madeira o godzinie 21:30

zwycięstwo Belensnses: 1,90________remis: 3,05________zwycięstwo Uniao Madeira: 4,00

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów poniedziałkowych spotkań piłkarskich. Nasza atrakcyjna oferta czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *