Pierwsza liga w Totolotku

Piłkarskich kibiców a także typerów najbardziej frapują zapewne dzisiejsze spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2016, jednak nie zapominamy, że rozgrywane są dzisiaj też mecze I ligi. Nie powinno być nudno, gdyż szykuje się kilka naprawdę ciekawych pojedynków. Komu więc z kim przyjdzie się zmierzyć w tych rozgrywkach, i jakie zdanie na temat poszczególnych pojedynków mają dla nas eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Całą zabawę rozpoczynamy od godziny 15:00. Zostaną wtedy rozegrane dwa mecze. Oprócz nich czeka nas jeszcze sześć pojedynków, czyli razem osiem. W Totolotku prezentujemy je wszystkie wraz z dokładną godziną rozpoczęcia każdego z nich, oraz z wartościami kursowymi na poszczególne możliwe rezultaty. W sobotnie popołudnie i wieczór w Pierwszej lidze zmierzą się więc ze sobą:

Wigry Suwałki – Chrobry Głogów (godzina 15:00)

zwycięstwo Wigier Suwałki: 2,30_____remis: 3,10_____zwycięstwo Chrobrego Głogów: 3,00

MKS Kluczbork – Olimpia Grudziądz (15:00)

zwycięstwo MKS-u Kluczbork: 2,45____remis: 3,05____zwycięstwo Olimpii Grudziądz: 2,85

Wisła Płock – Chojniczanka Chojnice (17:00)

zwycięstwo Wisły Płock: 1,75_____remis: 3,35_____zwycięstwo Chojniczanki Chojnice: 4,40

Miedź Legnica – GKS Bełchatów (17:00)

zwycięstwo Miedzi Legnica: 1,95_____remis: 3,20_____zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 3,85

Arka Gdynia – Rozwój Katowice (17:30)

zwycięstwo Arki Gdynia: 1,45______remis: 3,95______zwycięstwo Rozwoju Katowice: 6,25

GKS Katowice – Stomil Olsztyn (18:00)

zwycięstwo GKS-u Katowice: 2,10______remis: 3,25______zwycięstwo Stomilu Olsztyn: 3,30

Zdecydowanie najciekawiej wśród dzisiejszych spotkań zapowiada się pojedynek Miedzi Legnica z GKS-em Bełchatów. Jedni i drudzy zapowiadali walkę o Ekstraklasę. Na razie jednak muszą walczyć o  obronę przed spadkiem. Uwaga ta dotyczy przede wszystkich zespołu z Legnicy. Czy więc gospodarze zagrają w końcu na miarę swoich możliwości i odniosą zwycięstwo? Ciekawie zapowiada się też spotkanie Wisły Płock z Chojniczanką. Nafciarze nie grają zbyt dobrze w meczach u siebie. Czy tym razem będzie jednak inaczej? Warto też nadmienić, że pojedynek Wigier Suwałki z Chrobrym Głogów będzie transmitowany w Polsacie Sport Extra.

Rozgrywki I ligi polskiej trwają w najlepsze! Typujemy je w Totolotku!  Wejdź tutaj, i sprawdź naszą atrakcyjną ofertę bukmacherską na Pierwszą ligę! Gwarantujemy, że znajdziesz w śród niej coś dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *