Piątkowe mecze piłkarskie w zakładach bukmacherskich

Piątek w europejskiej piłce wygląda o tyle ciekawie, że zostaną wtedy rozegrane cztery, a nie tylko trzy mecze jak zawsze przy tej okazji. Kto więc z sobą zagra, i jakie zdanie o tych pojedynkach mają eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

I tak na początek rywalizacja we francuskiej Ligue 1: Caen – Nantes. Kto by się spodziewał, że Caen po dziesięciu kolejkach będzie zajmowało trzecie miejsce w lidze? Konia z rzędem temu typerowi, który przewidziałby takie rozstrzygnięcie. Zresztą w ogóle ten sezon ligowy we Francji jest nieco dziwny. W każdym razie według ekspertów bukmacherskich, drużyna gospodarzy jest sporym faworytem do wygrania meczu z Nantes. Pytanie brzmi- jak długo jeszcze Caen będzie potrafiło utrzymywać się w górnych rejonach tabeli. Czy pojedynek z Nantes spowoduje, że zaczną się oni spadać w ligowej hierarchii? Spotkanie Caen z Nantes rozpocznie się już o godzinie 18:30.

zwycięstwo Caen: 1,80______________remis: 3,20______________zwycięstwo Nantes: 4,70

Teraz trzy spotkania, które odbędą się o godzinie 20:30. W pierwszym z nich, również w we Francji- Lyon zagra z Tuluzą. Na transmisję zapraszamy do Eleven Sports. Lyonowi nie widdzie się ostatnio zarówno w Lidze Mistrzów jak i na krajowym podwórku, gdzie trzeba szybko wziąć się w garść, by nie stracić kontaktu z ligową czołówką. Jeśli gospodarze zagrają tak, jak to potrafią, to pokonanie Tuluzy nie powinno być dla tej drużyny wyjątkowo trudnym zadaniem. Jeśli jeszcze odblokuje się w końcu Alexandre Lacazette, to sukces jest niemal gwarantowany. Czy właśnie tak będzie? A może to Tuluza będzie sprawcą- kolejnej już w tym sezonie Ligue 1- niespodzianki?

zwycięstwo Lyonu: 2,30_____________remis: 3,65_____________zwycięstwo Tuluzy: 4,90

Teraz hiszpańska Primiera Division, i mecz: Rayo Vallecano – Espanyol Barcelona. Obie drużyny prezentują się do tej pory na miarę swych oczekiwań, czyli tak naprawdę zupełnie przeciętnie. Wyżej w tabeli jest Espanyol, ale gra Papużek również nie powala nikogo na kolana. Rayo doznało trzech porażek z rzędu, więc powinno im zależeć na tym, by w końcu odnieść zwycięstwo. Szczególnie, że zagrają ten mecz na własnym stadionie. Czy więc gospodarze będą potrafili się przełamać? Rywalizacja Rayo Vallecano z Espnanyolem Barcelona będzie transmitowana w Eleven. Jej początek o godzinie 20:30.

zwycięstwo Rayo Vallecano: 2,05____remis: 3,40____zwycięstwo Espanyolu Barcelona: 3,30

Już w Eurosporcie 2, również o godzinie 20:30, rozpocznie się relacja z meczu Hoffenheim z Hamburgiem. O tym meczu możemy wypowiadać się w podobnym tonie, co o rywalizacji Rayo z Espanyolem. Zarówno Hoffeinheim jak i Hamburg są po prostu słabe. Goście po zadziwiająco dobrym starcie, zmierzają tam gdzie ich miejsce od kilkunastu sezonów Bundesligii, czyli w okolice strefy spadkowej. Znów przestali strzelać bramki, a zaczęli hurtowo je tracić. Czy Hoffeinheim, które jest przecież znane z tego, że w meczach z ich udziałem pada naprawdę sporo goli, potwierdzi więc tę teorię, i będziemy tu świadkami co najmniej kliku trafień? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Hoffeinheim: 2,00_______remis: 3,45_______zwycięstwo Hamburgera SV: 3,45

Zapraszamy do wspólnego typowania piątkowych spotkań piłkarskich wspólnie razem z Totolotkiem. Zobacz wszystkie mecze do typowania w tym dniu. Czekają już one na Ciebie tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *