Niedzielne spotkania eliminacji Euro 2016

Niedzielne spotkania eliminacji Euro 2016, to nie tylko mecz Polski z Irlandią. To także jeszcze kilkanaście innych pojedynków. Jak więc naszym zdaniem przedstawiają się te najciekawsze z nich, i jakie kursy na poszczególne wyniki zostały w nich wyznaczone?

Wszystkie interesujące nas spotkania rozpoczną się tym razem o godzinie 18:00. Najpierw więc grupa I. Czy będziemy w niej świadkami sensacji, za jaką z pewnością został by uznany bezpośredni awans Albanii na francuski czempionat. Coś co jeszcze niedawno wydawało się piłkarskim sience fiction- może  się ziścić właśnie dziś. Albańczykom do szczęścia wystarczy wygrana z Armenią. Zadanie nie będzie łatwe, gdyż Albanii przyjdzie rozgrywać ten mecz na wyjeździe, jednak jeśli zagrają tak dobrze jak w dotychczasowych meczach (z wyłączeniem trzech ostatnich) to może się tak stać, że to właśnie Albania kosztem Danii i Serbii, czyli na pewno silniejszych ekip, zagwarantuje sobie miejsce w Euro 2016!

zwycięstwo Armenii: 3,50____________remis: 2,95____________zwycięstwo Albanii: 2,20

W tej samej grupie zostanie rozegrane spotkanie: Serbia – Portugalia. Nie ma już ono większego znaczenia w kontekście awansu, bo już od dawna wiadomo, że wywalczyli go Portugalczycy, a Serbowie od jeszcze odleglejszego czasu nie mają już na niego szans. Jednak sądząc po klasie obu reprezentacji- zapowiada się nam tutaj po prostu całkiem dobre widowisko piłkarskie. Oba zespoły zagrają bez ciążącej na nich presji, więc przynajmniej momentami powinniśmy być tutaj świadkami naprawdę dobrej gry. Czy rzeczywiście tak będzie? Jeśli zagrają w swych najsilniejszych składach, to na pewno! Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem.

zwycięstwo Serbii: 2,40____________remis: 3,00____________zwycięstwo Portugalii: 3,00

To wręcz niewiarygodne, że szanse na awans na Euro ma reprezentacja Albanii, już od dawna wiadomo, że straciła go Grecja. Piłkarska reprezentacja Hellady przeżywa obecnie ogromny kryzys. W obecnych eliminacjach leją ją wszyscy, łącznie z Wyspami Owczymi (sic!). Czy Grecja zdoła odzyskać resztki honoru i uda się jej pokonać dziś Węgrów? Nie będzie to łatwe zadanie, gdyż Madziarzy będą toczyli korespondencyjny pojedynek z Rumunią. Jeśli chcą sobie zapewnić bezpośredni awans na Euro, muszą bezwzględnie pokonać Greków, plus liczyć na korzystne rozstrzygnięcie w meczu Wysp Owczych z Rumunią właśnie. Węgrzy przyjadą więc nad greckie morze z nastawieniem wygrania tego meczu. Ale może to jednak Grecja w końcu zaskoczy i da chociaż odrobinę radości swoim fanom? No i oczywiście typerom, zdecydowali się postawić w tym meczu na zwycięstwo gospodarzy.

zwycięstwo Grecji: 2,45_____________remis: 2,90_____________zwycięstwo Węgrów: 3,10

Typujemy rezultaty spotkań eliminacji piłkarskich Mistrzostw Europy wspólnie razem z Totolotkiem S.A.. Kliknij w tym miejscu, i zapoznaj się z naszą atrakcyjną ofertą kursową, jaką przygotowaliśmy dla Was na niedzielę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *