Niedzielne mecze w Europie z Totolotkiem

Niedziela w europejskiej piłce nożnej to nie tylko czas szlagierów. To również pora, gdzie będziemy mieli okazję emocjonować się może trochę mniej atrakcyjnymi pojedynkami piłkarskimi, ale na pewno takimi, które z całą pewnością również warto typować! Co też więc takiego ciekawego czeka nas w ten dzień?

O jakich zespołach na arenie europejskiej można powiedzieć, że mają naprawdę spory potencjał, jednak absolutnie nie potrafią go wykorzystać? Naszym zdaniem na pewno o Hamburgu SV, o Getafe, i o Tottenhamie właśnie. Koguty mają przepotężny budżet, wspaniały stadion, bardzo silną kadrę… A mimo to z ledwością kwalifikują się zawsze do Ligi Europy, a niekiedy muszą nawet obejść się smakiem. Wygląda jednak na to, że ostatnio są na fali. Czy Tottenham będzie więc potrafił pokonać Swansea, które jest zawsze groźne nawet dla najlepszych? Mały klub z Walii wyrobił się na tyle, że teraz to jemu marzą się najwyższe miejsca w tabeli Premier League. Nikt nie ma wątpliwości, że jeśli Łabędzie zagrają na maksimum swych umiejętności, będą w stanie pokonać Tottenham. A Wy? Spotkanie Swansea z Tottenhamem odbędzie się o godzinie 17:00.

zwycięstwo Swansea: 2,50__________remis: 3,30__________zwycięstwo Tottenhamu: 2,70

Mecz Monaco z Rennes jest ostatnim przetarciem dla Kamila Grosickiego przed najważniejszymi dla nas spotkaniami eliminacji do Euro 2016. W ostatnich meczach Grosik był jedynym z motorów napędowych Rennes. Czy w meczu z Monaco będzie podobnie, i nasz reprezentant powiedzie gości do wygranej w starciu z tym trudnym rywalem. Łatwo nie będzie, tym bardziej, że ten pojedynek odbędzie się przecież w Monaco, i to gospodarze są według serwisów bukmacherskich faworytami do zwycięstwa w tym meczu. Nie można jednak zapominać, że to Rennes jest wyżej w tabeli francuskiej Ligue 1, właściwie to w samym jej czubie, a gdyby nie trzy remisy w trzech ostatnich meczach, to wielce możliwe, że byli by nawet piersi, przed mocarnym PSG. Początek spotkania: Monaco – Rennes, o godzinie 14:00. Będzie można zobaczyć je w Eleven.

zwycięstwo Monaco: 1,80____________remis: 3,30____________zwycięstwo Rennes: 4,40

Również w Eleven będzie można zobaczyć bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie hiszpańskiej Primiera Division: Athletic Bilbao – Valencia. Ten pojedynek można przyrównać do meczu Swansea z Tottenhamem. Przy zachowaniu odpowiednich proporcji oczywiście, z dużą dozą pewności można spierdzieć, że Athletic to taka Swansea ligi hiszpańskiej, a Valencia jest odpowiednikiem Tottenhamu. To daleko idące wnioski, jednak można próbować doszukać się wśród tych drużyn pewnych istotnych podobieństw. A jak będzie na boisku? Czy będzie można oczekiwać na nim podobnie zaciętej rywalizacji jak we wspomnianym meczu w angielskiej Premier League? Zdaniem ekspertów Totolotka- jak najbardziej tak! Początek starcia Athletic Bilbao z Valencią o godzinie 16:00.

zwycięstwo Athletic Bilbao: 2,35_________remis: 3,10_________zwycięstwo Valencii: 3,00

Zapraszamy Was do wspólnego typowania niedzielnych spotkań piłkarskich w ligach europejskich. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź pełną ofertę kursową Totolotka S.A, na ten dzień. którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *