Najlepsze ligi starego Kontynentu w piłkarskich zakładach bukmacherskich

Nie zwalniamy tempa, i tym razem z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. zapraszamy Was do typowania niedzielnych spotkań ligowych w Europie. Jakie naszym zdaniem czekają nas te najciekawsze?

Nasze zapowiedź bukmacherską rozpoczynamy od więc od włoskiej Serie A i pojedynku Napoli z Fiorentiną. Rozpocznie się on o godzinie 15:00, i będzie transmitowany w Eleven Sports. Fiorentina jest liderem tabeli. Czy sensacyjnym? Jeśli spojrzymy na jej skład, i ambicje, to na pewno nie. Fiołki na pewno powalczą w tym sezonie o coś więcej niż tylko o Ligę Europy. Przy odpowiednim splocie wydarzeń, miejsce na podium, dające tym samym prawo startu w Lidze Mistrzów pozostaje na pewno w ich zasięgu. I wszystko było by w porządku, gdyby nie fakt, że podobne plany ma w tym sezonie również Napoli. Drużyna gospodarzy jest bardzo nierówna, ale nikt nie ma wątpliwości, że dysponuje naprawdę ogromnym potencjałem piłkarskim, zwłaszcza w ofensywie. Czy więc Honzalo Higuain, Marek Hamsik czy Jose Callejon zapewnią Napoli sukces w meczu z Fiorentiną?

zwycięstwo Napoli: 1,70____________remis: 3,70____________zwycięstwo Fiorentiny: 4,45

Godzinę później, czyli o 16:00 zapraszamy na ciekawe starcie w hiszpańskiej Primiera Division: Real Sociedad – Atletico Madryt. Goście mają spory problem, a przynajmniej mogło by się tak wydawać. Niemal cały skład drużyny trenera Diego Simeone przystąpi do tej rywalizacji mniej lub więcej zmęczony rywalizacją w różnorakich spotkaniach swoich drużyn narodowych, jakie trzeba było rozgrywać w ostatnich dniach. W Realu Sociedad nie ma tego problemu na aż taką wielką skalę, tak więc jeśli upatrywać w czymś szans gospodarzy na wygraną, to właśnie w tym fakcie. To jednak i tak piłkarska mrzonka, bo profesjonaliści powinni być gotowali na takie obciążenia organizmu. Która ze wspomnianych ekip wyjdzie więc zwycięsko z tej niewątpliwie ciekawie zapowiadającej się rywalizacji? Na starcie w Sociedad zapraszamy do Eleven.

zwycięstwo Realu Sociedad: 4,00______remis: 3,10______zwycięstwo Atletico Madryt: 2,00

O godzinie 17:00 we francuskiej Ligue 1 zmierzą się więc ze sobą ekipy Bordeaux oraz Montpellier. Mecz ten będzie transmitowany w Eleven Sports. Żyrondyści to naprawdę solidna ekipa, jednak w dotychczasowych dziewięciu ligowych kolejkach potrafili zwyciężyć zaledwie dwa razy. Śmiało można więc zaryzykować stwierdzenie, że są raczej pod formą. Co jednak mają powiedzieć piłkarze Montpellieru, którzy wygrali w lidze tylko raz, i razem z Troyes i Ajaccio- zamykają tabelę Ligue 1. Czy dla którejś z drużyn będzie to mecz przełomowy? Według ekspertów bukmacherskich, bliżej do tego Bordeaux, o czym świadczą przedmeczowe kursy, jakie można znaleźć w Totolotku. Jednak czy tak faktycznie będzie w rzeczywistości? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Bordeaux: 1,80_________remis: 3,40_________zwycięstwo Montpellieru: 4,45

I to już wszystko, co oczywiście nie oznacza, że na tym poprzestajemy. Pełną ofertę bukmacherską Totolotka S.A. na wszystkie niedzielne spotkania piłkarskie można znaleźć tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *