Mecz: Polska – Polska, w zakładach bukmacherskich!

Dzisiaj reprezentacja Polski gra najważniejsze spotkanie w całych eliminacjach do Mistrzostw Europy 2016. Już jesteśmy w piłkarskim czyśćcu, bowiem mamy zapewnione baraże, czyli do piekła już nie spadniemy. Po spotkaniu z Irlandią możemy być jednak z niebie. Co musi się wydarzyć, by tak właśnie się stało, i co o dzisiejszym pojedynku na Stadionie narodowym sądzą eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Wszyscy dobrze wiemy, jak ma się sytuacja przed dzisiejszym meczem. Reprezentacji Polski do awansu na francuskie mistrzostwa wystarczy jakakolwiek wygrana, lub też rezultat remisowy, nie wyższy jednak niż 1:1. W teorii nie powinno być o to (szczególnie o zwycięstwo) aż tak trudno. Przecież według słów Adama Nawałki z sobotniej konferencji prasowej przed meczem- posiadamy najlepszą dziewiątkę na świecie, mowa tu oczywiście o Robercie Lewandowskim. Jednak Irlandczycy też mają swoje atuty, przecież z Niemcami nie wygrywa się od tak. Głównymi argumentami naszych rywali jest nieustępliwość i walka do końca. Już raz nas tym pokarali, kiedy to w pierwszym wspólnym meczu zdołali wyrównać w doliczonym czasie gry. A, że Irlandia także potrafi atakować, to raczej nikomu nie trzeba specjalnie udowadniać. W szeregach naszych dzisiejszych przeciwników występują takie znakomitości piłkarskie jak nieco już podstarzały ale wciąż skuteczny Robbie Keane, twardy obrońca John O’Shea, czy też przebojowy Aiden McGeady. Irlandia preferuje podobną styl gry jak Szkocja, więc możemy się spodziewać prawdziwej  piłkarskiej wojny. Jakim rezultatem się ona zakończy? Przekonany się już niebawem! Życzymy Państwu i sobie by ten mecz okazał się zwycięski dla nas, i by Biało-czerwoni zdołali wywalczyć bezpośredni awans na Euro! Czy to możliwe? Łatwo nie będzie, ale na pewno tak!

zwycięstwo Polski: 1,92_____________remis: 3,20_____________zwycięstwo Irlandii: 4,15

Spotkanie: Polska – Irlandia, rozpocznie się o godzinie 20:45. Będzie ono transmitowane w Polsacie oraz w Polsacie Sport. Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania tego pojedynku. Można to zrobić już teraz. Nasza atrakcyjna oferta kursowa na najważniejszy mecz za kadencji  trenera reprezentacji Polski- Adama Nawałki, czeka na Państwa tutaj! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *