Liga Europy, spotkania o godzinie 19:00

Po emocjach z Ligą Mistrzów czas teraz na Ligę Europy. Kilka pojedynków, które rozpoczną się o godzinie 19:00 zapowiada się naprawdę ciekawie. Komu więc przyjdzie z kim się wtedy w nich zmierzyć?

I tak finalista poprzedniej edycji Ligi Europy zmierzy się z St.Etienne. Dnipro jest naprawdę solidną drużyną, jednak wydaje się, że poprzedni sukces w tych rozgrywkach został osiągnięty jakby nieco na wyrost. Teraz czas więc na udowodnienie tezy, że wcale tak nie było, i że Dnipro to pełnoprawny uczestnik europejskich pucharów, mogący ponownie osiągnąć w nich sukces. Z Lazio było tak sobie, ale w konsekwencji udało się doprowadzić do remisu. Teraz czas więc na równie silną ekipę, jaką jest St.Etienne. jednak według bukmacherów, to właśnie Dnipro jest faworytem do zwycięstwo z tym meczu. Czy gospodarze będą potrafili do udowodnić na boisku?

zwycięstwo Dnipro Dniepropietrowsk: 2,05____remis: 3,20____zwycięstwo St.Etienne: 3,65

Ciekawie zapowiada się też rywalizacja Anderlechtu Bruksea z Tottenhamem. O Kogutach można powiedzieć, że w końcu zaskoczyli i teraz już raczej nie zawodzą. Cztery punkty po dwóch meczach, w tym remis z Monaco, w naprawdę silnej grupie, to dobry wynik. Teraz czas na spotkanie z Anderlechtem. Łatwo nie będzie, tym bardziej, że Fiołki po dwóch kolejkach znalazły się już  pod ścianą, jednak jeśli goście zagają w pełni swoich naprawdę sporych umiejętności, to z całą pewnością są w stanie zrobić dobry wynik. A jak uważają nasi typerzy, i jakie zdarzenia z tego meczu zawarli na swoim kuponie bukmacherskim? Spotkanie w Brukseli będzie transmitowane w Canal+ Sport 2.

zwycięstwo Anderlechtu Bruksela: 3,05_____remis: 3,25_____zwycięstwo Tottenhamu: 2,25

Teraz para holendersko-włoska, a wiec mecz: AZ Alkmaar – Augsburg. Goście dopiero uczą się europejskiego futbolu, wszakże to ich debiutancki sezon w europie. Nauka ta idzie im nieco opornie, gdyż po dwóch kolejkach mają na swym koncie zero punktów, i aż sześć straconych bramek. Czas więc nadrobić trochę straconego dystansu do rywali. Augsburg jest lekkim faworytem bukmacherów do zwycięstwa z Alkmaar, jednak czy da radę osiągnąć sukces w tym wyjazdowym meczu? Piłkarze drużyny gospodarzy są z pewnością innego zdania! Pojedynek ten będzie transmitowany w N-Sport.

zwycięstwo AZ Alkmaar: 2,80__________remis: 3,30__________zwycięstwo Augsburga: 2,40

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań Ligi Europejskiej. Kliknij w tym miejscu, i zobacz jaką atrakcyjną ofertę kursową na wszystkie dzisiejsze mecze przygotowali dla Ciebie eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *