I liga w zakładach bukmacherskich

Oprócz Ekstraklasy, gra dziś także polska Pierwsza Liga. Komu z kim przyjdzie się z sobą zmierzyć w jedenastej serii spotkań, i co do powiedzenia na temat tych spotkań mają nam eksperci Totolotka S.A.?

Wszystkie dzisiejsze spotkania zostaną rozegrane o godzinie 18:00. Pierwszem z nich będzie pojedynek Olimpii Grudziądz z Arką Gdynia. Zapowiada się on naprawdę ciekawie. Punkty w tym sezonie miała zdobywać głównie Olimpa. To Arkowcy mieli oglądać jej plecy. Póki co jest jednak zupełnie inaczej, i to zespół z Gdyni znajduje się w czubie tabeli, a Olimpia w strefie spadkowej. Ekstraklasa dla Arki? Chyba jeszcze za wcześnie o tym mówić, ale jeśli goście utrzymają swą dobrą formę jeszcze przez kilka kolejek, będzie można spojrzeć realnie na taki ich cel. A Olimpia Grudziądz spada? Na pewno nie! W I Lidze jest kilka drużyn z mniejszym potencjałem. Gospodarze dzisiejszego meczu muszą jednak w końcu zacząć zdobywać punkty, by osiągnąć przynajmniej spokojnie miejsce w środku tabeli. Czy zaczną punktować właśnie od spotkania z Arką Gdynia?

zwycięstwo Olimpii Grudziądz: 2,85_______remis: 3,05_______zwycięstwo Arki Gdynia: 2,45

Po kolejnym już w ostatnich latach kiepskim starcie sezonu, Miedź Legnica wygrała kilka ligowych spotkań, po czym znów popadła z marazm. Taka gra wprost nie przystoi klubowi z takim potencjałem piłkarskim, finansowym, i każdymkolwiek innym. Sytuacja jest jednak taka, że by nie zlecieć w tabeli na miejsce spadkowe, trzeba dziś pokonać, lub chociaż nie przegrać u siebie w Wigrami Suwałki. Dla każdego innego zespołu było by to stosunkowo łatwe zadanie. Dla Miedzi… Gospodarze są faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym meczu, jednak w ich przypadku niczego nie można być pewnym. A co na ten temat sądzą nasi typerzy, i jakie zdarzenia w tego meczu umieścili na swym kuponie bukmacherskim?

zwycięstwo Miedzi Legnica: 1,80______remis: 3,25______zwycięstwo Wigier Suwałki: 4,45

Trzecie dzisiejsze spotkanie Pierwszej Ligi, to: Dolcan Ząbki – Chrobry Głogów. Będzie ono transmitowane w Polsacie Sport. Dolcan to aktualny lider tabeli. Jeszcze niedawno mogliśmy to samo powiedzieć o Chrobrym, jednak trzy porażki z rzędu mówią  same za siebie. Drużyna z Głogowa raczej nie spadnie z ligi, jednak aktualna pozycja, którą zajmuje (10) jest daleka od oczekiwań ekspertów, także tych bukmacherskich, i wobec stanu ich formy, naprawdę trudno oczekiwać, że w najbliższym czasie będzie ją w stanie poprawić. W każdym razie raczej nie w starciu w liderem. Nie zapominajmy jednak, że to tylko piłka nożna, a na dodatek- polska piłka nożna, a w niej lubią się dziać rzeczy nieoczekiwane. Jakim więc rezultatem zakończy się ten pojedynek?

zwycięstwo Dolcanu Ząbki: 1,80_____remis: 3,25_____zwycięstwo Chrobrego Głogów: 4,45

Typujemy rozgrywki polskiej Pierwszej ligi wspólnie razem z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Kliknij tutaj, i przekonaj się sam jaką atrakcyjną ofertę przygotowaliśmy dla Was!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *