I liga w Totolotku

W niedzielę zostanie dokończona dwunasta kolejka Pierwszej Ligi. Zostaną więc rozegrane dwa spotkania tej fazy. Kto z sobą zagra i co ciekawego pod względem bukmacherskim czeka nas w tych pojedynkach?

I tak pierwszy niedzielny mecz I ligi, to Zawisza Bydgoszcz – Dolcan Ząbki. Zostanie od rozegrany o godzinie 15:00, i będzie transmitowany w Polsacie Sport Extra. Na pewno nie będzie w nim nudno. Wręcz przeciwnie! Walka idzie przecież o lidera Pierwszej Ligi. Na chwilę obecną Zawisza zajmuje trzecią pozycję, ze stratą punktu do liderującego zespołu Arki Gdynia. Dolcan Natomiast jest piąty i traci do Arkowców dwa oczka. Goście wbrew pozorom nie stoją tutaj na straconej pozycji. Drużyna z Ząbek wymieniana jest jako jeden z kandydatów do awansu do Ekstraklasy. Na razie potwierdza te oczekiwania. Warto też dodać, że Dolcan to druga ekipa w lidze jeśli chodzi o zdobywane punkty w delegacjach, a Zawisza wcale nie jest pierwsza jeśli chodzi o konto punktowe u siebie. W dotychczasowych meczach przed własną publicznością radzi sobie przeciętnie. Czy ten fakt będzie stanowił szansę dla Dolcanu, i czy goście będą potrafili zrobić z niego właściwy użytek?

zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 2,20_____remis: 3,20_____zwycięstwo Dolcanu Ząbki: 3,05

Teraz pojedynek Pogoni Siedlce z Sandecją Nowy Sącz. Jego początek zaplanowano na godzinę 17:30. Sandecja to jedno z największych rozczarowań I Ligi. Zespół miał walczyć o wysokie lokaty, a przynamniej o zajęcie przyzwoitego miejsca, a póki co jest ledwo nad kreską. Pogoń Siedlce prezentuje się bardzo podobnie, dość powiedzieć, że ma tyle samo punktów co ich dzisiejsi przeciwnicy (po 13), jednak to beniaminek, a takiemu można jednak sporo wybaczyć. Jakim więc rezultatem zakończy się spotkanie tych dwóch drużyn? Która z nich podreperuje swój dotychczasowy mizerny dorobek punktowy. A może jednak obie zdobędą tu solidarnie po jednym oczku i mecz ten zakończy się remisem?

zwycięstwo Pogoni Siedlce: 2,40_____remis: 3,10_____zwycięstwo Sandecji Nowy Sącz: 2,85

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań Pierwszej Ligi. Nasza oferta bukmacherska na niedzielne mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *