I liga w Totolotku

W sobotę rusza na dobre piętnasta kolejka Pierwszej Ligi Polskiej. Czeka nas kilkanaście spotkań jej ramach. Będziemy mieli okazję typować je wszystkie. Nie obejdzie się oczywiście bez kilku interesujących pojedynków. O jednym z nich można nawet powiedzieć, że zapowiada się naprawdę szlagierowo, ale o tym później. Co też więc ciekawego w kontekście zakładów bukmacherskich czeka nas w ten dzień?

W sobotę w rozgrywkach polskiej Pierwszej Ligi czeka nas więc osiem spotkań. Żadnego z nich niestety nie będziemy mieli okazji zobaczyć w telewizji, a szkoda gdyż na pewno chętnie oglądnęlibyśmy mecz Dolcanu Ząbki z Wisłą Płock, czy też GKS-u Bełchatów z Wigrami Suwałki. Wszystkie dzisiejsze mecze możemy typować już jednak w Totolotku. Poniżej prezentujemy je wszystkie, wraz z ich godziną rozpoczęcia, oraz kursami na poszczególne rezultaty, jakie można znaleźć w naszym serwisie. W sobotnie późne popołudnie i wieczór zmierzą się więc ze sobą:

Rozwój Katowice – MKS Kluczbork (godzina 15:00)

zwycięstwo Rozwoju Katowice: 2,80_____remis: 3,05_____zwycięstwo MKS Kluczbork: 2,45

GKS Bełchatów – Wigry Suwałki (17:00)

zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 2,15_____remis: 3,15_____zwycięstwo Wigier Suwałki: 3,30

Sandecja Nowy Sącz – Miedź Legnica (17:00)

zwycięstwo Sandecji Nowy Sącz: 2,85____remis: 3,15____zwycięstwo Miedzi Legnica: 2,40

Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce (17:00)

zwycięstwo Olimpii Grudziądz: 1,95_____remis: 3,25_____zwycięstwo Pogoni Siedlce: 3,80

Bytovia Bytów – Arka Gdynia (18:00)

zwycięstwo Bytovii Bytów: 1,95________remis: 3,20________zwycięstwo Arki Gdynia: 2,05

Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice (18:00)

zwycięstwo Chojniczanki Chojnice: 2,45____remis: 3,10____zwycięstwo GKS Katowice: 2,80

Dolcan Ząbki – Wisła Płock (18:00)

zwycięstwo Dolcanu Ząbki: 2,05________remis: 3,20________zwycięstwo Wisły Płock: 3,40

Mając na myśli szlagier, chodziło nam oczywiście o mecz Dolcanu Ząbki z Wisłą Płock. Sprawa w nim jest prosta- wygrany z tego pojedynku bierze wszystko, czyli obejmuje przodownictwo w tabeli. No chyba, że to spotkanie zakończy się remisem, a swoją rywalizację z Bytovią Bytów wygra Arka Gdynia. Do czuba tabeli może doszusować też GKS Bełchatów, jeśli oczywiście uda mu się pokonać Wigry Suwałki. Ciekawie również w dole tabeli, gdzie o życie będą walczyć w bezpośrednim meczu Sandecja Nowy Sącz z Miedzą Legnica, czy też Olimpia Grudziądz z Pogonią Sielce. Postawa  drużyny gospodarzy tego drugiego meczu, jest do tej pory sporym rozczarowaniem. Czy Więc Olimpia będzie potrafiła wreszcie odbić się od dna i zanotować tu pewne zwycięstwo?

Typujemy rozgrywki Pierwszej Ligi Polskiej wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza pełna oferta kursowa na wspomniane pojedynki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *