Grany piątek w ligach europejskich

Piłkarski piątek w najsilniejszych ligach starego Kontynentu przywita Was trzema spotkaniami. Jak wszystkie one prezentują się w naszym zestawianiu bukmacherskim?

Gra Darmstadt w Bundeslidze może szokować! Zespół z najmniejszym budżetem, najmniejszym stadionem, najmniej wartościowym składem, i pewnie jeszcze kilka rzeczy by się takich znalazło- w dotychczasowych siedmiu kolejkach ligowych dał się pokonać tylko Bayernowi Monachium. Po stronie zwycięstw jest za to wiktoria odniesiona z Werderem Brema czy z Bayerem Leverkusen, i to na wyjeździe! Teraz przyjedzie im rozegrać kolejne spotkanie domowe, tym razem z Mainz, i chociaż według bukmacherów Darmstadt nie jest faworytem do wygranej, to może się zdarzyć tak, że zaskoczą wszystkich po raz kolejny i jednak zanotuje dziś zwycięstwo. Czy właśnie tak będzie? Spotkanie Darmstadt z Mainz będzie transmitowane w Eurosporcie 2. Jego początek o godzinie 20:30.

zwycięstwo Darmstadt : 2,85____________remis: 3,15____________zwycięstwo Mainz: 2,40

Teraz już Eveven i mecz hiszpańskiej Primiera Division: Celta Vigo – Gatafe. Jeśli pokonuje się wielką Barcelonę i to aż 4:1, to ma się wręcz obowiązek rozbić każdego kolejnego rywala. To jednak się nie sprawdziło, gdyż w kilka dni bo wygraniu z Blaugraną, Celta zaledwie zremisowała z Eibarem. Jak pójdzie jej teraz w meczu z Getafe? Czy Diego Nolito i spółka naładowali z powrotem swoje magazynki, i tym będą tym razem strzelać celniej do bramki rywala, jakim jest dzisiaj przeciętna przecież ekipa Getafe? Sądząc, po formie gości, nie wróżymy im dziś sukcesu z tak klasowym zespołem, za jaki  pewnością uchodzi zespół Celty Vigo. A co o tym spotkaniu sądzą typerzy Totolotka S.A.? Pojedynek Celty z Getafe rozpocznie się o godzinie 20:30.

zwycięstwo Celty Vigo: 1,45____________remis: 4,15____________zwycięstwo Getafe: 6,50

O tej samej godzinie zapraszamy Was do Eleven Sports na spotkanie francuskiej Ligue 1, gdzie zmierzą się z sobą Lille i Montpellier. Jedni i drudzy prezentują się na razie znacznie poniżej oczekiwań bukmacherów. Dość powiedzieć, że Montpellier dopiero w ostatniej kolejce odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w lidze. Nie przełożyło się to jednak na jakąś znaczną poprawę ligowej pozycji. Goście tego meczu zajmują dopiero osiemnastą pozycję w Ligue 1. Niewiele lepiej radzi sobie zespół Lille, które na chwilę obecną zajmuje szesnastą lokatę. Czy którejś z drużyn uda się więc dzisiaj zwyciężyć, i tym samym podreperować swój mizerny dorobek punktowy?

zwycięstwo Lille: 1,95____________remis: 3,05____________zwycięstwo Montpellieru: 4,10

Zapraszamy do wspólnego typowania piątkowych spotkań piłkarskich. Atrakcyjna oferta kursowa serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A. na każde z nich jest już dostępna dla Państwa do typowania w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *