Eliminacje Euro 2016 w zakładach bukmacherskich!

W eliminacjach Euro 2016 powinno być ciekawie także i w innych grupach. Jakie więc ciekawe pojedynki czekają nas w czwartek na boiskach europejskich?

Wszystkie omawiane przez nas spotkania rozpoczną się o godzinie 20:45. Pierwszym z nich będzie mecz grupy F: Irlandia Północna – Grecja. Irlandczykom do awansu bez konieczności rozgrywania spotkań barażowych wystarczy jeden punkt, a więc remis ze słabiutką ostatnio Grecją. Oczywiście nie podejrzewamy Irlandię, by zagrała typowo na remis, jednak doszło już nawet do sytuacji, że niektóre serwisy bukmacherskie przestały przyjmować zakłady na taki rezultat. W Totolotku można go oczywiście obstawić, ale mało jest takich spotkań, by wspomniany rezultat został wyceniony na 2,70. Czy więc będzie ten remis? A może to Grecja w końcu zaskoczy i zdoła wygrać swój pierwszy mecz w tych eliminacjach?

zwycięstwo Irlandii Północnej: 2,50_________remis: 2,70_________zwycięstwo Grecji: 3,25

W tej samej grupie Rumunia zmierzy się z Finlandią. Goście mają jeszcze szanse awansu na Euro, chociażby do barażów, jednak te szanse są tak naprawdę tylko bardzo mocno iluzoryczne. By się tak stało, trzeba by było pokonać dzisiaj Rumunię, oraz kolejnego przeciwnika za kilka dni, oraz liczyć na korzystne rezultaty w pozostałych spotkaniach tej grupy. Już pierwszy z tych warunków jest jednak niemal niemożliwy do spełnienia. Czy będziemy więc dziś  obserwatorami sporej niespodzianki, za jaką zostałby uznany triumf gości, to może to jednak Rumunia zwycięzy, i tym samym zapewni sobie miejsce na Euro 2016? My skłaniamy się raczej ku tej drugiej opcji. A jakiego zdania są nasi typerzy, i jakie zdarzenia z tego meczu umieścili na swym kuponie bukmacherskim?

zwycięstwo Rumunii: 1,65___________remis: 3,35___________zwycięstwo Finlandii: 5,75

W przypadku reprezentacji Portugalii sprawa jest prosta- pokonują Duńczyków i zapewniają sobie pierwsze miejsce w grupie I. Jednak łatwiej powiedzieć niż tego dokonać. Oczywiście drużyna Cristiano Ronaldo jest faworytem do zwycięstwa w tym meczu, jednak Dania dochowała się przecież naprawdę solidnej reprezentacji. Ekipa gości na pewno nie położy się dziś przed pewnymi siebie Portugalczykami. Spodziewamy się więc tutaj naprawdę dobrego pojedynku, być może nawet najbardziej emocjonującego z pośród wszystkich meczów eliminacyjnych rozgrywanych we czwartek. Spotkanie: Portugalia – Dania, będzie transmitowane Polsacie Sport News.

zwycięstwo Portugalii: 1,65____________remis: 3,60____________zwycięstwo Danii: 5,25

Typujemy rezultaty spotkań eliminacji Mistrzostw Europy wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Kliknij tutaj, i sprawdźcie ofertę, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Was! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *