Derby Manchesteru w Totolotku!

Kibice angielskiej Premier League po raz kolejny wstrzymają dziś oddech. Nie może być inaczej, skoro naprzeciw siebie staną dwa kluby z Manchesteru, a więc United i City. Co o tych Derbach sądzą eksperci Totolotka, i jakie ciekawe zdarzenia do typowania w nim przygotowali oni dla swoich grających?

Jest to spotkanie wagi ciężkiej. Takiej zupełnie najcięższej, ale inaczej być nie może, przecież to Derby! Goście są liderem (nie uwzględniamy sobotniego meczu Arsenalu z Evertonem) z dwupunktową przewagą nad ekipą Czerwonych Diabłów, którzy w tabeli Premier League znajdują się na ostatnim miejscu podium. Gra idzie więc o fotel lidera ligi angielskiej. Czy gospodarze przeskoczą The Citizens w tabeli? Drużyna Luisa van Gaala według serwisów bukmacherskich jest lekkim faworytem do zwycięstwa w tym meczu, ale na ogół powinno to oscylować wokół remisu. Tylko, że jest to rezultat, który na pewno nikogo nie interesuje, i zespół Manuela Pellegriniego na pewno nie zagra tu tylko na remis, a z całą pewnością zaryzykuje, by garnąć tu pełną pulę. Stać ich na to na pewno! Oba zespoły dołożą więc wszelkich starań by przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść! Manchester będzie dziś więc po tym meczu- Czerwony, czy może jednak Błękitny? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

Spotkanie Manchesteru United z Manchesterem City rozpocznie się o godzinie 14:30. Będzie ono transmitowane w Canal+. Nie możemy się już doczekać, kiedy siądziemy wygodnie w fotelach, zapniemy pasy… I tak dalej!

zwycięstwo Manchesteru United: 2,45___remis: 3,30___zwycięstwo Manchesteru City: 2,70

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania Derbów Manchesteru. Można to zrobić już teraz! Kliknij tutaj, i sprawdź, jaką atrakcyjną ofertę kursową przygotowaliśmy dla Was na ten pojedynek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *