Czwartkowe mecze Euroligi w Totolotku

Czwartek w koszykówce, to przede wszystkim rywalizacja w Eurolidze. W tym dniu nie wystąpi w niej ani jedna drużyna z Polski, jednak to absolutnie nie znaczy, że z tego powodu będzie nudno, także pod kątem bukmacherskim. Wręcz przeciwnie! Jakie więc wszystkie spotkania Euroligi czekają nas w ten dzień, i co na ich temat mają Wam do powiedzenia eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Przez cały czwartek w Totolotku będziemy więc mieli do typowania sześć pojedynków euroligowych. Poniżej prezentujemy jak zawsze wszystkie te spotkania, wraz z dokładną godziną rozpoczęcia każdego ze spotkań, a także wartości kursowe na poszczególne rezultaty w nich, jakie można znaleźć w serwisie Totolotek.pl. Gwarantujemy, że prezentują się one naprawdę atrakcyjnie! W czwartkowe późne popołudnie i wieczór zmierzą się więc ze sobą:

Pinar Karsiyaka – Regal Barcelona (godzina 18:00)

zwycięstwo Pinaru Karsiyaka: 3,65_____remis: 13,00_____zwycięstwo Regal Barcelony: 1,30

Crvena Zvezda – Strasbourg (19:00)

zwycięstwo Crvenej Zvezdy: 1,40_______remis: 12,00_______zwycięstwo Strasbourga: 3,10

CSKA Moskwa – Maccabi Tel Aviv (19:00)

zwycięstwo CSKA Moskwa: 1,18______remis: 14,25______zwyciętwo Maccabi Tel Aviv: 4,80

Darussafaka – Dinamo Sassari (20:00)

zwycięstwo Darussafaki: 1,30_______remis: 13,00_______zwycięstwo Dinamo Sassari: 3,55

Olympiakos Pireus – Cedevita Zagrzeb 20:45

zwycięstwo Olympiakosu Pireus: 1,12___remis: 16,00___zwycięstwo Cedevity Zagrzeb: 6,25

Malaga – Brose Baskets (20:45)

zwycięstwo Malagi: 1,22__________remis: 13,75__________zwycięstwo Brose Baskets: 4,40

Patrząc po wartościach liczbowych kursów- raczej łatwo wskazać faworytów bukmacherów do zwycięstwa w każdym meczu. Nie mniej przecież wszyscy wiemy, że sport lubi niespodzianki, i raczej nie zdarzy się tak, że wygrają dokładnie te drużyny, na których zwycięstwo kurs jest zdecydowanie niższy. Wydaje się, że najciekawiej powinno być w spotkaniu Darussafaki z Dinamo Sassari, oraz Crvenej Zvezdy Belgrad ze Strasbourgiem. Czy zdarzą się w nich niespodzianki, i teoretycznie słabsze zespoły będą miały sposobność osiągnąć w nich sukces? Przekonamy się o tym już niebawem!

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów Euroligi. Nasza atrakcyjna oferta kursowa na wszystkie mecze rozgrywane w czwartek czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *