Wtorkowe mecze eliminacji Euro 2016 w zakładach bukmacherskich!

Dziś w eliminacjach Mistrzostw Europy dla kilkunastu reprezentacji wyjaśni się naprawdę wiele. Które z nich stracą szansę kwalifikacji na Euro, a które zapewnią sobie grę w tym prestiżowym turnieju?

Wszystkie prezentowane przez nas spotkania rozpoczną się o godzinie 20:45. Najpierw hit wtorkowych spotkań eliminacyjnych, a więc pojedynek reprezentacji Anglii ze Szwajcarią. Synowie Albionu mają już zapewniony udział na Euro. Szwajcarzy jeszcze nie, ale to realizacji tego celu brakuje im już naprawdę niewiele. Jeśli obie drużyny wystąpią w swoich najsilniejszych składach, mogą dać naprawdę bardzo dobry popis swojej gry. Faworytem są oczywiście Anglicy, którzy jak dotąd w tych eliminacjach odnosili same zwycięstwa, jednak Szwajcarzy są naładowani faktem, że w meczu ze Słowenią na 10 minut przed końcem przegrywali już 0:2, a jednak potrafili rozstrzygnąć ten mecz na własną korzyść. Spodziewamy się dziś podobnej walki z obu stron! Dzisiejszy pojedynek Anglii ze Szwajcarią będzie transmitowany w Polsacie Sport.

zwycięstwo Anglii: 1,70____________remis: 3,45____________zwycięstwo Szwajcarii: 5,00

Ciekawie zapowiada się również starcie Szwecji z Austrią. Na ten mecz zapraszamy do Polsatu Sport News. Jeśli tylko Austria nie przegra, stanie się zwycięzcą swojej grupy eliminacyjnej. Nawet remis stawia ich więc w naprawdę korzystnej sytuacji. Tylko czy Szwecja, która w dalszym ciągu ma niepewny awans, pozwoli im dziś na zdobycie jakichś punktów? Łatwo nie będzie, reprezentacja Trzech Koron znana jest z tego, że w eliminacjach do wielkich turniejów, nie zwykła raczej tracić punktów u siebie. Zdarzył się co prawda remis z Rosją, jednak to żadna ujma. Natomiast Austryjacy na wyjazdach odnieśli jak dotąd sam zwycięstwa, i teraz też na pewno myślą o kolejnej wiktorii. Co więc wyniknie z tej rywalizacji?

zwycięstwo Szwecji: 2,10_____________remis: 3,15_____________zwycięstwo Austrii: 3,45

Sprawa w meczu Słowacji z Ukrainą jest bardzo prosta. Zwycięzca zgarnia całą pulę, a więc najprawdopodobniej kwalifikuje się do francuskiego czempionatu bez konieczności gry w barażach. Słowacja skomplikowała sobie sytuację, przegrywając z Hiszpanią, jednak umówmy się, że nie mogło być w tym meczu innego scenariusza. Natomiast Ukraina po kiepskim starcie eliminacji odnosi teraz zwycięstwo za zwycięstwem. Czy goście tego meczu podtrzymają dziś tę dobrą passę? Obie reprezentacje grają ofensywnie, więc nastawiamy się tu na pokaz dobrego futbolu. Według bukmacherów nie ma tu zdecydowanego faworyta do wygranej. A według Ciebie?

zwycięstwo Słowacji: 2,65____________remis: 3,00____________zwycięstwo Ukrainy: 2,75

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów spotkań kwalifikacji Euro 2016. Atrakcyjna oferta kursowa serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A. na dzisiejsze mecze czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *