US Open w zakładach bukmacherskich!

Dziś w prestiżowym turnieju tenisowym jakim jest US Open, czekają nas trzy spotkania 1/8 gry pojedynczej mężczyzn. Kto z kim w nich zagra, i czego ciekawego możemy się w nich spodziewać pod kątem zakładów bukmacherskich?

Najpierw mecz dnia, jak awizowane jest starcie Marina Cilicia z Jérémym Chardym. Obaj tenisiści są w top 30 rankingu ATP. Cilic jest nawet w top 10 (9 pozycja). Chorwat wymieniany jest nawet jako jeden z faworytów do zwycięstwa w całym tegorocznym US Open. Z taką opinią na pewno nie zgadza się Jérémy Chardy, który chce mu dziś pokrzyżować plany, i wcielić w życie swoje własne, a są one takie, że to właśnie Francuz awansuje do ćwierćfinału tego turnieju wielkoszlemowego. Co więc z tego wyniknie? Na pewno dobry tenis! Marin Cilic rozpocznie swój mecz z Jérémym Chardym o godzinie 17:00.

zwycięstwo Marina Cilicia: 1,45_____________________zwycięstwo Jérémyego Chardy: 2,45

Już o 18:30 zmierzą się ze sobą Benoit Paire i Jo-Wilfried Tsonga. Będzie to więc pojedynek francusko-francuski. Który z tych dwóch rodaków zdoła zwyciężyć i utorować sobie tym samym drogę do ćwierćfinału US Open. Bukmacherzy dają więcej szans znacznie sławniejszemu i bardziej utytułowanemu Tsondze. Z drugiej strony jednak Paire nie ma nic do stracenia, a że potrafi grać naprawdę dobry tenis, o czym zdążył nas przekonać we wcześniejszych fazach tego turnieju (i nie tylko tego), to mamy nadzieję, że czeka nas tutaj naprawdę dobry mecz. I niech zwycięży w nim lepszy zawodnik! Kto to będzie? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Benoita Paire: 3,40_____________________zwyciętwo Jo-Wilfrieda Tsongi: 1,25

W US Open czeka nas dziś także pojedynek Feliciano Lopeza z Fabio Boginim. Obaj zawodnicy są mniej znani, nie mają na swoim koncie dużych sukcesów. Dla każdego z nich US Open może być więc przepustką do prawdziwej światowej sławy. Najpierw trzeba jednak rozstrzygnąć spotkanie między sobą, i zdołać awansować do ćwierćfinału tej imprezy. Kto ma na to większe szanse? Teoretycznie Lopez, który jest wyżej w rankingu ATP (19 miejsce), ale Bogini (32) też jest relatywnie wysoko, i wcale nie będzie to niespodzianka, jeśli to właśnie waleczny Włoch rozstrzygnie ten mecz na swoją korzyść.

zwycięstwo Feliciano Lopeza: 1,65____________________zwycięstwo Fabio Boginiego: 2,10

Typujemy UP Open wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Nasza oferta kursowa na wszystkie spotkania tego turnieju tenisowego czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *