Typujemy środowe mecze Primiera Division!

W środę czeka nas kolejny dzień z europejskim futbolem. Swoje spotkania ligowe rozgrywają wszystkie najsilniejsze ligi starego Kontynentu. Sądząc jednak po starciach, jakie nas wtedy czekają, i po tym kto z kim wtedy się zmierzy- najciekawiej powinno być w hiszpańskiej Primiera Division. Jakie więc mecze ligi hiszpańskiej przyjdzie nam obstawiać dzisiejszego wieczoru w Totolotku?

Na pewno nie będzie nudno, gdyż zobaczymy w akcji zarówno piłkarzy Realu Madryt, Barcelony Sevilli czy też Villarealu. Tych pojedynków będzie dzisiaj aż sześć. Poniżej przedstawiamy je wszystkie, wraz z dokładną godziną ich rozpoczęcia, oraz z wartościami kursowymi na poszczególne możliwe w nich rozstrzygnięcia, jakie można znaleźć w serwisie www.tototolotek.pl . Dzisiejszego wieczoru zmierzą się więc ze sobą w La Liga:

Levante – Eibar (godzina 20:00)

zwycięstwo Levante: 2,30_____________remis: 2,95_____________zwycięstwo Eibar: 3,25

Rayo Vallecano – Sporting Gijon (20:00)

zwycięstwo Rayo Vallecano: 2,10______remis: 3,35______zwycięstwo Sportingu Gijon: 3,20

Celta Vigo – FC Barcelona (20:00)

zwycięstwo Celty Vigo: 5,50_________remis: 4,35_________zwycięstwo FC Barcelony: 1,50

Athletic Bilbao – Real Madryt (21:00)

zwycięstwo Athletic Bilbao: 4,50_______remis: 4,00_______zwycięstwo Realu Madryt: 1,65

Malaga – Villareal (22:00)

zwycięstwo Malagi: 2,70____________remis: 3,05____________zwycięstwo Villarealu: 2,60

Las Palmas – Sevilla (22:00)

zwycięstwo Las Palmas: 3,25____________remis: 3,30____________zwycięstwo Sevilli: 2,15

Z dzisiejszych spotkań najciekawiej zapowiadają się te w których wezmą udział Real i Barcelona. Królewscy zmierzą się więc na wyjeździe z Athletic Bilbao. Barcelona, równie w delegacji podejmie dziś Celtę Vigo. Jeśli jednych i drugich się przyciśnie, to zaczynają się lekko gubić, więc ich przeciwnicy nie stoją dziś na aż takiej straconej pozycji. Szczególnie, że zarówno Celta jak i Baskowie z Bilbao, to naprawdę solidne drużyny. Ciekawie powinno być też w starciu Malagi z Villarealem. A czy Sevilla będzie potrafiła pokonać Las Palmas, odnosząc tym samym swoje pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie Primiera Division?

Typujemy rozgrywki ligowe hiszpańskiej Primiera Division wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Kliknij tutaj, i sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie na środę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *