Typujemy Puchar Polski!

W piłkarskim Pucharze Polski dziś dwa ostatnie mecze fazy 1/8. Czeka nas hit tej serii, a także na pewno nie mniej interesujący mecz w Chojnicach. Zapraszamy do naszej zapowiedzi czwartkowych spotkań PP.

Wiadomo, że w ćwierćfinale Pucharu Polski będziemy mieli jeszcze jednego pierwszoligowca (do tej pory uzbierały się dwie takie drużyny), bowiem naprzeciw siebie zagrają dziś Chojniczanki Chojnice i GKS Bełchatów. Zespoły te nie miały jeszcze okazji mierzyć się z sobą w rozgrywkach I ligi. W poprzednim również, gdyż rywalizowały wtedy na dwóch różnych poziomach rozgrywkowych. Jeśli chodzi o ich obecną formę, jaką prezentują w lidze, jest ona bardzo zbliżona, i raczej zadawalająca. Dzielą je zaledwie dwa punkty, dlatego spodziewamy się wyrównanej rywalizacji. Puchar Polski zaczyna być traktowany przez wszystkie zespoły coraz bardziej poważnie, więc mamy nadzieję obejrzeć tutaj naprawdę zacięte i emocjonujące zawody. U uwagi na fakt rozgrywania tego meczu u siebie, faworytem do wygranej jest Chojniczanka, jednak nie będzie wielkim zaskoczeniem, jeśli to GKS wygra i zapewni sobie udział w ćwierćfinale Pucharu Polski. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 17:45. Będzie go można zobaczyć w Polsacie Sport.

zwycięstwo Chojniczanki Chojnice: 2,35___remis: 3,15___zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 2,90

A kto przeciwnikiem jednego ze wspomnianych pierwszoligowców? Ktoś z pary: Legia Warszawa – Lechia Gdańsk! Mecz ten rozpocznie się o godzinie 20:30. Jego transmisja również w Polsacie Sport.Nie ma wątpliwości, że to szlagier 1/8 Pucharu Polski. Szlagier, którego zdecydowanym faworytem są jednak Legioniści. W ostatnich latach zdążyliśmy się przyzwyczaić, że Legia w rozgrywkach o Puchar Polski zachodziła zawsze bardzo wysoko. Do finału, a nawet zdobywała to trofeum. Czy w tym sezonie będzie podobnie? Jeśli tak, to trzeba wyeliminować naprawdę silną Lechię Gdańsk. W lidze oba zespoły prezentują się przeciętnie, również nie miały okazji jeszcze spotkać się ze sobą. Jak pójdzie im więc z sobą w rozgrywkach o Puchar Polski?

zwycięstwo Legii Warszawa: 1,65_______remis: 3,65_______zwycięstwo Lechii Gdańsk: 4,60

Typujemy rozgrywki piłkarskiego Pucharu Polski wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Kliknij tutaj, i zapoznaj się z naszą ofertą na czwartkowe mecze tych rozgrywek! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *