Typujemy poniedziałkowe mecze ligowe w Europie!

Poniedziałek w europejskiej piłce nożnej, to dokończenie ligowych kolejek w Anglii oraz we Włoszech. Co więc ciekawego czeka nas w dzisiejszych spotkaniach, i co na ich temat sądzą eksperci Totolotka?

Najpierw więc angielska Premier League, gdzie spotkają się z sobą zespoły West Bromwitch i Evertonu. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 21:00. Jedni i drudzy całkiem dobrze weszli w sezon. Aż szkoda, że któraś z tych drużyn będzie musiała stracić dziś punkty. Ewentualne zwycięstwo pozwoli usadowić się im na wygodnej pozycji w górze tabeli. Remis też nie będzie złym rezultatem szczególnie, że West Brom nie zdołał jeszcze wygrać u siebie, a Everton nie doznał porażki w delegacjach (jednak nie prezentuje się tam też jakoś olśniewająco). Jakim więc rezultatem zakończy się ten mecz? Na starcie WBA z Evertonem zapraszamy do Canal+ Sport.

zwycięstwo West Bromwitch: 3,00________remis: 3,10________zwycięstwo Evertonu: 2,35

Teraz włoska Serie A, w ramach której dwa spotkania. Pierwszym z nim jest pojedynek Frosinone z Empoli. Gospodarze wbrew pozorom nie stoją w nim na aż tak bardzo straconej pozycji. Przypomnijmy, że w poprzedniej kolejce Frosinone potrafiło zremisować z Juventusem, i to w Turynie! Ten rezultat na pewno wlał w ich serca bardzo dużą dawkę optymizmu. Tylko czy na samym optymizmie można opierać nadzieję na uzyskiwanie coraz lepszych rezultatów i w konsekwencji utrzymanie się w lidze? Mecz z Empoli będzie odpowiedzią na pierwsze z tych pytań. Rozpocznie się on już o godzinie 19:00.

zwycięstwo Frosinone 3,20____________remis: 3,20____________zwycięstwo Empoli: 2,20

Dwie godziny później, o godzinie 21:00 zapraszamy na mecz Atalanty z Sampdorią. Obie ekipy to starzy wyjadacze Serie A. Obu idzie całkiem nieźle, przegrały dotychczas zaledwie po razie. Która z nich podreperuje więc dziś swój dorobek punkowy? Faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym meczu jest Atalanta, która nie doznała jeszcze porażki w meczu u siebie. Natomiast Sampdoria- jak na razie- nie potrafi wygrać na wyjeździe. Czy taki stan rzeczy utrzyma się i po dzisiejszym pojedynku? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Atalanty: 1,95___________remis: 3,30___________zwycięstwo Sampdorii: 3,85

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do typowania poniedziałkowych spotkań piłkarskich. Naszą pełną ofertę kursową na każde z nich można znaleźć już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *