Typujemy piątkowe mecze piłkarskie w Europie

Piątek w europejskiej piłce nożnej, to spotkania PSG, Sevilli czy Borussi Moenchenglatbach, a więc nie powinno być nudno. Co do powiedzenia na temat piątkowych meczów ligowych mają nam eksperci Totolotka?

A więc najpierw francuska Ligue 1 i spotkanie PSG z Bordeaux. Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w nim są oczywiście piłkarze drużyny gospodarzy. Poszczególni zawodnicy drużyny Paryżan są jednak zmęczeni po spotkaniach reprezentacji, które przyszło im rozgrywać w ciągu ostatniego tygodnia. Nierzadko musieli grać aż dwa mecze, więc to na pewno odbije się na ich formie w starciu z solidnym przecież przeciwnikiem jakim jest Bordeaux. Czy więc goście będą w stanie urwać dziś punkty mocarnemu przeciwnikowi z Paryża? Mecz PSG z Bordeaux rozpocznie się o godzinie 20:30.

zwycięstwo PSG: 1,22____________remis: 5,50____________zwycięstwo Bordeaux: 12,75

O tej samej godzinie rozpocznie się spotkanie niemieckiej Bundesligi: Borussia Moenchenglabtach – Hamburger SV. Gospodarze bardzo źle zaczęli sezon. Po trzech kolejkach klub z Moenchenglatbach okupuje ostatnią pozycję w lidze z okrągłym zerem, jeśli chodzi o liczbę zdobytych punktów. To wprost niepojęte dla klubu, który- przypomnijmy, że reprezentuje Niemców w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów… Czy meczem ze słabym jak zawsze Hamburgiem zdoła podreperować to swoje konto? Przewidywania bukmacherów są takie, że tak. A jakiego zdania są nasi typerzy, i jakie zdarzenia z tego meczu umieścili na swoim dzisiejszym kuponie bukmacherskim na piątek? Spotkanie to będzie transmitowane oczywiście w Eurosporcie 2.

zwycięstwo Borussi Moenchenglatbach: 1,65_remis: 3,85_zwycięstwo Hamburgera SV: 4,75

Również o godzinie 20:30 zapraszamy na mecz Levante z Sevillą. Obie drużyny nie zaznały jeszcze w tym sezonie Primiera Divison smaku zwycięstwa, obie więc będą robić wszystko, by w końcu wygrać. Mało tego, drużyna Sevilli w dwóch pierwszych kolejkach nie potrafiła zdobyć bramki. Faworyt to według ekspertów bukmacherskich- drużyna gości, ale z Sevillą może być podobnie jak z PSG, jej najlepsi zawodnicy mogą być zmęczeni, co gracze Levante postarają się skutecznie wykorzystać. Jeśli zagrają na miarę swoich możliwości, i będzie im dopisywało szczęście, to nie wykluczone, że powiedzie im się ta sztuka.

zwycięstwo Levante: 4,65_____________remis: 3,55_____________zwycięstwo Sevilli: 1,70

I właśnie tak prezentują się piątkowe mecze piłkarskie przedstawione Wam okiem ekspertów Totolotka S.A. Typujemy je wszystkie na naszej stronie internetowej! Kliknij tutaj i sprawdź ofertę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *