Typujemy mecze towarzyskie!

W sobotę zostaną rozegrane nie tylko mecze eliminacji Euro 2016. Czekają nas również spotkania towarzyskie. Najciekawsze nich prezentujemy Wam w poniższej zapowiedzi.

Rozpoczynamy pojedynkiem Brazylii z Kostaryką. Wygląda na to, że Brazylia po woli podnosi się i staje z kolan. Sztuka ta idzie jej naprawdę opornie, jednak wydaje się, że z meczu na mecz widoczny jest wszakże w ich jej grze jakiś progres. Czy Canarinhos potwierdzą tę tezę w spotkaniu z naprawdę bardzo solidną reprezentacją Kostaryki? Do reprezentacji Brazylii po kilku latach nieobecności w niej wraca Kaka! Czy ponownie poprowadzi on swoją kadrę do spodziewanych sukcesów, i zacznie już od samego początku w starciu z piłkarzami z Karaibów? Ciekawi nas też bardzo, jak wypadnie doskonale znany nam wszystkim Junior Diaz w pojedynku z tym doświadczonym gwiazdorem. Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem. Spotkanie: Brazylia – Kostaryka, rozpocznie się o godzinie 22:00.

zwycięstwo Brazylii: 1,40____________remis: 4,30____________zwycięstwo Kostaryki: 6,25

Godzinę później zapraszamy na pojedynek Chile z Paragwajem. Jakie są najlepsze reprezentacje Ameryki Południowej? Dwa ostatnie turnieje Copa America podpowiadają nam, że to właśnie Chile i Paragwaj. Przypomnijmy, że La Roja to aktualny triumfator tego najważniejszego czempionatu Ameryki Łacińskiej. Natomiast Paragwaj dwa razy z rzędu dochodził w nim do półfinału. Każe nam to sądzić, że dziś na Estadio Nacional w Santiago, będziemy świadkami naprawdę dobrego widowiska. Faworytem do zwycięstwa jest oczywiście reprezentacja Chile, jednak wcale nie jest powiedziane, że Paragwaj z kilkoma naprawdę dobrymi zawodnikami w składzie nie spróbuje pokusić się z tym meczu o sprawienie jakiejś niespodzianki. A jakiego zdania są nasi typerzy, i jakie zdarzenia z tego pojedynku umieścili na swym kuponie bukmacherskim?

zwycięstwo Chile: 1,50____________remis: 3,80____________zwycięstwo Paragwaju: 5,75

Typujemy sobotnie spotkania towarzyskie reprezentacji wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza oferta kursowa na nie czeka już na Państwa w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *