Typujemy mecz: Niemcy – Polska!

Wyjazdowe spotkanie Polski z Niemcami miało być dla nas hitowym meczem, i wszystko wskazuje, że tak właśnie będzie. Pojedynek ten rozstrzygnie o tym, która z reprezentacji zajmie pierwsze miejsce w grupie. Jak ten piątkowy pojedynek widzą nasi eksperci?

Już wiadomo, że w tym spotkaniu nie wystąpi Marco Reus. Reprezentacja Niemiec z całą pewnością ma go jednak kim zastąpić. W ogóle ten mecz będzie się różnił znacznie od starcia z 11 października 2015 roku. Wtedy to Niemcy byli jeszcze w euforii po zdobyciu Mistrzostwa Świata, a nasza reprezentacja dopiero na początku budowy. Nastawienie i stan osobowy obu ekip od tej pory znacznie się zmienił. Czy to dobrze? I tak, i nie! Po kilkunastu miesiącach od tego starcia miesiącach rywale na pewno zrozumieli, że nikt się przed nimi nie położy i nie będzie prosił o najniższy wymiar kary, a już na pewno nie reprezentacja Polski na czele doskonale znanym im przecież Robertem Lewandowskim, Arkiem Milikiem czy Grzegorzem Krychowiakiem. Natomiast Biało-czerwoni pod przywództwem Adama Nawałki nauczyli się grać skuteczny futbol, i nie popełniać głupich błędów, szczególnie w defensywie, co do tej pory było prawdziwą naszą bolączką.  Jeszcze nie do końca wiadomo w jakim składzie osobowym wystąpi w tym meczu nasza defensywa, jednak niezależnie w jakim miała by wystąpić- możemy być raczej spokojni, że wraz ze Wojtkiem Szczęsnym lub Łukaszem Fabiańskim- wstydu raczej na nie przyniesie.

Czy to wszystko oznacza, że w meczu z Niemcami osiągniemy spokojnie zwycięstwo? Na pewno nie! Tym bardziej, że faworytem do zwycięstwa są na pewno Niemcy. Strata punktów przez arcysilną reprezentację Joachima Loewa w meczu u siebie była by naprawdę sporą niespodzianką. Czy Polskę stać na sprawienie takiej niespodzianki? Przekonamy się o tym już niebawem! Początek meczu: Niemcy – Polska, o godzinie 20:45. Spotkanie to będzie transmitowane w Polsacie oraz w Polsacie Sport.

zwycięstwo Niemców: 1,40____________remis: 5,00____________zwycięstwo Polski: 6,00

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania piątkowego spotkania Niemców z Polską. Atrakcyjna oferta kursowa na tej pojedynek jest już dostępna na naszej stronie. Kliknij nas!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *