Typujemy Ligę Mistrzów, grupy G i H!

Zajmiemy się teraz czterema ostatnimi meczami Champions League, a więc starciami w grupach G i H. Jak prezentują się one, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

I tak w pierwszym meczu grupy G Chelsea Londyn zagra z Maccabi Tel Aviv. To nie tak miało być. Na miejscu klubu z Izraela miało być przecież mocne FC Basel. Jednak szwajcarzy nie dali rady i w Lidze Mistrzów sensacyjnie zagra Maccabi. Wydaje się, że goście dzisiejszego meczu nie mają zbyt wielkich szans z mocarną Chelsea, ale zespół z Londynu nie jest teraz w najwyższej formie. The Blues przegrywają w Premier League mecz za meczem, i wydaje się, że jeśli jest jakaś przesłanka przemawiająca na korzyść Maccabi, to właśnie to. Czy będzie to wystarczający argument by zdobyć dziś na Stamford Bridge? Pojedynek Chelsea Londyn z Maccabi Tel Aviv będzie transmitowany w Canal+ Sport 2.

zwycięstwo Chelsea: 1,14________remis: 6,50________zwycięstwo Maccabi Tel Aviv: 15,50

Teraz mecz Dynama Kijów z FC Porto. Bardzo ciekawa rywalizacja, chyba najbardziej wyrównana wśród dzisiejszych par I kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Wydaje się, że właśnie te drużyny będą rywalizowały z sobą o drugie miejsce w grupie G, pierwsze jest raczej zarezerwowane dla Chelsea. Dlatego tak ważny jest dobry start i wypracowanie sobie przewagi punktowej nad rywalem już na starcie. Serwisy bukmacherskie dają trochę więcej szans na zwycięstwo w tym meczu ekipie z Portugalii, ale nie zapominajmy, że spotkanie to odbędzie się jednak na Ukrainie, a tam wiadomo- zawsze jest gorąco. Czy żywiołowy doping natchnie piłkarzy Dynama, i zdobędą oni dziś tak ważne trzy punkty?

zwycięstwo Dynama Kijów: 2,90_________remis: 3,00_________zwycięstwo FC Porto: 2,50

W grupie H również powinno być ciekawie. Na awans z grupy szanse mają teoretycznie wszystkie cztery zespoły. Wydaje się, że jednak najmniejsze Gent, ale z drugiej strony nie jest to przecież aż taka słaba drużyna. Jeśli mistrz Belgii zainauguruje udanie fazę grupową, i w spotkaniu na własnym boisku z Lyonem (gdzie nie jest jednak faworytem) zdoła zdobyć dziś jakieś punkty, to kto wie co może dziać się później. Dla Gent celem minimum jest zajęcie trzeciego miejsca w grupie. I wbrew wszelkim pozorom wcale nie będzie to poza ich zasięgiem. Tylko tak jak mówimy, koniecznie trzeba dziś zapunktować! Czy to realne?

zwycięstwo Gent: 3,40______________remis: 3,10______________zwycięstwo Lyonu: 2,15

W drugim spotkaniu tej grupy Valencia zagra u siebie z Zenitem. Wydaje się, że jeśli ktoś ma zając pierwsze miejsce w grupie H, to właśnie jedna z tych dwóch mierzących się dziś z sobą ekip. Ale no właśnie… Wydaje się. Valencia wraca do Ligi Mistrzów, i nie wiadomo jak zaprezentuje się w tych rozgrywkach po kilku latach nieobecności. Natomiast Zenit Sankt Petersburg znany jest z tego, że w Champions League głównie zawodzi. Czy więc sezon 2015/16 będzie dla niego pod tym względem przełomowy, i piłkarze finansowani przez Gazprom w końcu dostosują się poziomem gry do swego mocarnego sponsora? W każdym razie spodziewamy się dzisiaj na Estiago Mestalla naprawdę dobrego spotkania. Będzie to można zobaczyć w N-Sport+.

zwycięstwo Valencii: 1,75______remis: 3,55______zwycięstwo Zenitu Sankt Petersburg: 4,45

Zapraszamy do wspólnego typowania Champions League razem z Totolotkiem. Nie zabraknie naprawdę ciekawych pojedynków. Wszystkie je typujemy w naszym serwisie. Oferta kursowa czeka tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *