Typujemy Ligę Europejską!

Równie ciekawe spotkania Ligi Europy czekają nas o późniejszej porze ich rozgrywania, czyli o godzinie 21:05. Nie zabraknie w nich spotkań drużyn które przed rokiem grały w półfinale tych rozgrywek. Oto więc co ciekawego nas wtedy czeka.

Zaczynamy więc pojedynkiem Fiorentiny z FC Basel. Będzie on transmitowany w Canal+ Sport 2. W tej samej grupie rywalizuje też Lech Poznań. Wydaje się jednak, że to właśnie Fiorentina i Bazyela będą się bić o pierwsze miejsce. Kto więc udaniej zainauguruje rozgrywki fazy grupowej? Faworytem z uwagi na fakt rozgrywania tego meczu u siebie- jest Fiorentina, ale wcale nie zamierzamy przekreślać szans walecznych szwajcarów. Mamy tylko nadzieję, że zarówno jeden jak i drugi zespół zdąży się już wystrzelać przed rywalizacją z Lechem, która czeka te dwie ekipy w następnych kolejkach Ligi Europejskiej.

zwycięstwo Fiorentiny: 1,80___________remis: 3,50___________zwycięstwo FC Basel: 4,05

W rywalizacji hiszpańsko-niemieckiej zawsze było ciekawie. Nie inaczej będzie też w meczu Athleticku Bilbao z Augsburgiem. Baskowie to naprawdę solidny zespół Primiera Division, utrzymujący się z roku na rok na bardzo dobrym poziomie, potrafiący rozbić wielką Barcelonę w stosunku aż 4:0. Augsburg też nie należy do piłkarskich ułomków. To rewelacja Bundesligi. W ostatnim sezonie szturmem zdobył piąte miejsce w tej silnej przecież lidze, zapewniając sobie tym samym udział w fazie grupowej Ligi Europy. Mecz z Baskami będzie ich debiutem w europejskich pucharach. Pojedynek Athletic Bilbao z Augsburgiem będzie transmitowany w N+Sport+.

zwycięstwo Athletic Bilbao: 1,60________remis: 3,65________zwycięstwo Augsburga: 5,50

Interesująco zapowiada się też mecz Dnipro Dniepropietrowsk z Lazio Rzym. Gospodarze to przecież finaliści ubiegłorocznej Ligi Europy. Przegrali co prawda ten finał z Sevillą, jednak przez większość czasu byli równorzędnym przeciwnikiem dla zespołu z Andaluzji. Czy okażą się takim samym dla Lazio? Rzymianie to przecież bardzo dobry zespół, na pewno chcący coś osiągnąć w tym sezonie europejskich pucharów, a jeśli tak, to wypadało by zacząć swoją przygodę od zainkasowania jakichś punktów na Ukrainie. Według ekspertów bukmacherskich nie ma w tym meczu zdecydowanego faworyta. Szanse obu ekip na końcowy sukces w tym meczu rozkładają się mniej więcej po połowie. A według Was?

zwycięstwo Dnipro Dniepropietrowsk: 2,60____remis: 3,10____zwycięstwo Lazio Rzym: 2,70

Typujemy spotkania fazy grupowej Ligi Europy wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza oferta bukmacherska na wszystkie dziejesz mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *