Typujemy eliminacje Pucharu Narodów Afryki!

Dzisiaj zostaną rozegrane pierwsze spotkania drugiej rundy piłkarskiego Pucharu Narodów Afryki. Kilka z nich zapowiada się naprawdę interesująco. Jak prezentują się więc najciekawsze niedzielne mecze jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Już o godzinie 15:00 zmierzą się ze sobą Zimbabwe i Republika Gwinei. Jedni i drudzy to stali bywalcy niemal każdego Pucharu Narodów Afryki. Zimbabwe dodatkowo odnosiło w nim spore sukcesy, i to właśnie dlatego reprezentacja gospodarzy jest typowania przez serwisy bukmacherskie na faworytów do zwycięstwa w tym meczu. Obu reprezentacjom będzie zależeć na wygranej, więc naszym zdaniem, spora ilość bramek z dwóch stron niemal gwarantowana. Czy rzeczywiście tak będzie, i będzie to spotkanie naprawdę warte typowania? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Zimbabwe: 2,35_______remis: 3,00_______zwycięstwo Republiki Gwinei: 2,85

Już o godzinie 17:00 Sierra Leone zagra z triumfatorem ostatniego turnieju Pucharu Narodów Afryki, a więc Wybrzeżem Kości Słoniowej. Z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że reprezentacja Słoni w dalszym ciągu jest zdecydowanie najlepszą drużyną wśród wszystkich na Czarnym lądzie. Takich zawodników jak Yaya Toure, Gervinho, czy Wilfried Bony zazdroszczą im nie tylko reprezentacje z Afryki. Każdy inny rezultat niż wygrana Wybrzeża ze słabiutkim Sierra Leone będzie naprawdę sporą niespodzianką. Czy więc według naszych szanownych typerów ma prawo się taka zdarzyć?

zwycięstwo Sierra Leone: 6,50___remis: 4,10___zwycięstwo Wybrzeża Kości Słoniowej: 1,40

I jeszcze godzina 18:30 i pojedynek Gambii z Kamerunem. Nieposkromione Lwy nie są już takie nieposkromione. Wewnątrz reprezentacji Kamerunu nie najlepiej się działo w ostatnich latach. Drużynę trawiły liczne konflikty, zatargi z federacją itp. Kamerun to w dalszym ciągu jakość piłkarska, ale wydaje się, że jeśli reprezentacja Gambii zagra w pełni skoncentrowana i na sto procent swoich możliwości, jest w stanie urwać dziś punkty faworytowi. A więc nie zastanawiamy się, tylko typujemy ten mecz w Totolotku!

zwycięstwo Gambii: 3,50___________remis: 3,10___________zwycięstwo Kamerunu: 2,00

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań Pucharu Narodów Afryki. Naszą ofertę kursową na wszystkie niedziele mecze można już znaleźć tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *